Strona główna / Na czasie / Automapa nareszcie na Windows Phone!
piątek 10 czerwiec 2016 | Robert Kamiński
Automapa nareszcie na Windows Phone!
Najpopularniejsza i najbardziej zaawansowana polska nawigacja w końcu dostępna dla użytkowników systemu Windows Phone!

Debiut Automapy w sklepie Microsoftu zbiegł się w czasie z wycofaniem "natywnej" nawigacji Here, którą zastąpiły Mapy Microsoftu.To dobry moment, aby zdobyć użytkowników tego systemu, zwłaszcza że AutoMapa dla systemu Windows Phone jest połączeniem logiki mobilnego Windowsa z zaletami i jakością AutoMapy.

Jak zapewnia producent to najlepsza i najbardziej zaawansowana technologicznie aplikacja nawigacyjna dla tego środowiska. Przyjdzie się jednak zmierzyć z "zadomowioną" aplikacją Sygic. Automapa posiada jednak wszystkie atuty znane z wersji dla innych systemów operacyjnych: dostęp do danych drogowych dzięki LiveDrive!, niezwykle bogatą, kilkusettysięczną bazę Użytecznych Punktów (POI), aktualne, najdokładniejsze mapy Polski i Europy znajdujące się zawsze w urządzeniu i aktualizowane bezpośrednio z aplikacji oraz niezawodnego pilota: Krzysztofa Hołowczyca.

automapa dla windows phone

“Olbrzymie zainteresowanie testami AutoMapy pokazało, jak wielkie jest zapotrzebowanie wśród posiadaczy urządzeń z systemem Windows Phone na dobrą, skuteczną i niezawodną nawigację. Wystarczy tylko przypomnieć, że wszystkie dostępne miejsca na platformie testowej rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin. Dlatego z tym większą radością przekazujemy informację o tym, że finalna wersja AutoMapy dla systemu Windows Phone znajduje się już w sklepie z aplikacjami firmy Microsoft.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Analogicznie do wersji dla systemów Android i iOS, użytkownicy systemu Windows Phone mogą skorzystać ze sprawdzonego, elastycznego modelu subskrypcyjnego, który gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji programu i systemu aktualizacji bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet startowy pozwala na pełną nawigacje przez 7 dni po drogach Polski lub Europy oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i Użytecznych Punktów. Po tym czasie użytkownik ma możliwość wyboru wygodnej formy przedłużenia licencji:

AutoMapa Polska:

• 7 dni w cenie 11 zł,

• 90 dni w cenie 37 zł

• 366 dni w cenie 91,50 zł

AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski):

• 7 dni w cenie 17.50 zł

• 90 dni w cenie 59.99 zł

• 366 dni w cenie 150 zł

AutoMapa dostępna jest zarówno dla urządzeń posiadających system Windows Phone 8.1 jak i Windows Phone 10. Program pobrać można bezpośrednio ze sklepu Microsoft:

Windows Phone 8.1:

Windows 10 Mobile:

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej