Strona główna / Na czasie / Razem z HP bijemy Rekord Guinnessa i pomagamy dzieciom
środa 30 listopad 2016 | Redakcja
Razem z HP bijemy Rekord Guinnessa i pomagamy dzieciom
w ramach kampanii Odkrywaj Wspomnienia dla najnowszego urządzenia wielofunkcyjnego HP Ink Advantage All in One z serii 3700 firma HP Inc. przypomina o tradycyjnych zdjęciach w nietypowy sposób. Zaprasza wszystkich do bicia Rekordu Guinnessa w najdłuższej zdjęciowej historii i pomocy dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Zdjęcia to najwspanialsze pamiątki, a ich robienie jest dzisiaj niezwykle popularne. Telefon komórkowy, wyposażony w aparat fotograficzny, ma prawie każdy z nas. Dzięki temu możemy uwieczniać wybrane momenty z naszego życia, zawsze kiedy mamy na to ochotę. Bardzo wygodne rozwiązanie, jednak, zdjęcia cyfrowe pochowane w wirtualnych folderach nie wzbudzają takich emocji, jak te papierowe – namacalne dowody naszych przeżyć i wspomnień. Możemy je wziąć do ręki, podarować najbliższym lub umieścić w albumie i wieczorami przeglądać w rodzinnym gronie. To idealne zajęcie na długie zimowe wieczory, a także nadchodzące wielkimi krokami spotkania z najbliższymi podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Firma HP postanowiła przypomnieć o magii tradycyjnych zdjęć i przy okazji pobić Rekord Guinnessa. Wraz z wprowadzeniem na rynek najmniejszego na świecie urządzenia wielofunkcyjnego HP Ink Advantage All in One z serii 3700, które doskonale nadaje się do drukowania bezpośrednio z telefonu, kopiowania i skanowania zdjęć. Zaprasza do zabawy, której celem jest  ułożenie najdłuższej historii opowiedzianej zdjęciami. Reguły są bardzo proste, wziąć udział może każdy – wystarczy, że za pośrednictwem strony bijemyrekord.pl prześle swoje zdjęcie w formie elektronicznej. Oprócz satysfakcji z udziału w biciu rekordu, uczestnicy akcji będą mieli  szansę wygrać sprzęt firmy HP. Dodatkowym bonusem będzie pomoc młodym podopiecznym  z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Kampania wspierana jest przez znanego ze swojej działalności charytatywnej Filipa Chajzera, a także przez znanych twórców internetowych: Rezigiusza, Tofiki, Olę Kot i twórców kanału „5 sposobów na”.

Finał zabawy odbędzie się 4 grudnia we Wrocławiu – w Magnolia Park, gdzie stanie gigantyczna choinka udekorowana nadesłanymi zdjęciami, a na uczestników będą czekać liczne atrakcje. Wszelkie informacje na temat konkursu oraz regulamin, dostępne są na stronie bijemyrekord.pl

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej