Strona główna / Na czasie / Reichle & De-Massari Polska – 25 lat innowacji
piątek 08 czerwiec 2018 | Robert Kamiński
Reichle & De-Massari Polska – 25 lat innowacji
Rok 2018 jest bardzo szczególny dla Reichle & De-Massari (R&M), europejskiego producenta pasywnego okablowania dla sieci telekomunikacyjnych. Firma obchodzi ważny jubileusz – 25-lecie działalności na rynku polskim.

Jest to szczególna okazja, aby podsumować  ten bogaty w wydarzenia okres. Poniżej kilka ciekawych projektów zrealizowanych przez firmę R&M.

Reichle&De-Massari Polska Sp. z o.o.  powstała w 1993 roku, jako firma córka szwajcarskiej firmy Reichle&De-Massari AG, wiodącego na rynkach światowych producenta systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego. Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniom R&M Polska sukcesywnie zdobywała rynek krajowy stając się jego liderem. Wysokiej jakości produkty i nowatorskie, perspektywiczne rozwiązania są w stanie sprostać przyszłym wymaganiom klientów, a tym samym stanowią bezpieczną inwestycję na lata.  Rozwiązania R&M stosowane są przez operatorów sieci, w budynkach biurowych i mieszkalnych, w centrach przetwarzania danych oraz w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Przykłady realizacji: lotnisko Kraków – Balice, budynek  biurowy SPIRE w Warszawie, budynek Beyond w Poznaniu, Stadion Narodowy PGE Arena w Warszawie, Stadion w Gdańsku i Wrocławiu i wiele innych.

W 1993 roku była to firma...jednoosbowa, dziś ma własną linię produkcyjną gdzie czynnik ludzki odgrywa najistotniejszą rolę.

Obecnie firma produkuje najbardziej innowacyjne rozwiązania. 

Netscale i złącze LC QR i MPO QR
Netscale jest kompletnym rozwiązaniem dla środowiska Data Center służącym do dystrybucji wysokowydajnych łączy danych w oparciu o technikę światłowodową.  Rozwiązanie Netscale firmy R&M łączy w sobie innowacyjny system porządkowania kabli światłowodowych przy bardzo dużej gęstości portów z automatycznym monitorowaniem połączeń. Netscale pozwala na znaczącą oszczędność miejsca w szafach 19’’ poprzez bardzo wysoki poziom zagęszczenia portów. Wykorzystując złącze typu LC Duplex lub MPO, rozwiązanie oferuje poziom zagęszczenia do 120 portów bez monitorowania lub 90 z funkcją monitorowania na jedną jednostkę wysokości w stelażu 19’’ (1U). Przy tak dużym zagęszczeniu portów niezbędne są mechanizmy ułatwiające porządkowanie wprowadzanych kabli i Netscale takie zapewnia.

R&MinteliPhy - inteligentne  zarządzanie  infrastrukturą
R&MinteliPhy otwiera nową erę dla administratorów sieci. Od teraz można kontrolować i zarządzać infrastrukturą fizyczną całkowicie automatycznie. System  został opracowany  tak, aby mógł funkcjonować  bez użycia specjalnych kabli i paneli krosowych. Administrowanie  siecią na podstawie notatek, tabel i wszelkiej dokumentacji papierowej staje się przeszłością. R&MinteliPhy daje możliwość planowania, wykorzystania przestrzeni w serwerowni oraz pozwala kontrolować stan wszystkich portów miedzianych i światłowodowych. Cała dokumentacja tworzona jest automatycznie a oprogramowanie  generuje  raporty  i alarmy  informujące  o wszelkich zmianach.
System został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy klient mógł otrzymać jak najbardziej dopasowane do potrzeb rozwiązanie. Dlatego całość składa się z modułu oprogramowania oraz osprzętu do monitorowania montowanego na panelach krosowych

Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej