Strona główna / Na czasie / Sharp: Nowe rozdanie
czwartek 22 listopad 2018 | Robert Kamiński
Sharp: Nowe rozdanie
Polski oddział firmy Sharp przeszedł solidną reorganizację - wraz z nową strategią pojawili się nowi ludzie. I zapowiadają duże zmiany.
Tagi: sharp, video 8K, druk,

a konferencji zaprezentowano nową strategię firmy, która oscyluje wokół AIoT i technologii 8K. Wyświetlacze o rozdzielczości 8K (8000 punktów na cal) w połączeniu ze sztuczną inteligencją i internetem rzeczy mają otworzyć nowe pola działania. W założeniu rozwiązania Sharp mają znależć zastosowania wspierając ideę inteligentnego domu (Smart Home), zwiększając produktywność w biurach i na produkcji (Smart Business Solution), zaś zaawansowane wyświetlacze usprawnić komunikację pomiędzy ludźmi (Advanced Display Systems) i urządzeniami (IoT).

Sharp zamirza skupićsięmiędzy innymi na utrzymaniu infrastruktury, systemach inspekcji, systemach bezpieczeństwa, opiece medycznej i transmisji obrazu. Sztuczna inteligencja w połączeniu z internetem rzeczy umożłiwi zbieranie i analizę danych i zarządzanie urządzeniami. Te z kolei znajdą zastosowanie w inteligentnychm biurze (Smart Office) w systemach informacji (Smart Signage), handlu (Smart Retail) i produkcji.

Jednocześnie Sharp wprowadza nowy program współpracy z partnerami B2B obejmujący prostą współpracę, finansowanie i kompleksowe rozwiązania - od koncepcji po utrzymanie przy zapewnieniu niższych kosztów.

sharp

W trakcie konferencji zaprezentowano ofertę rozwiązań biznesowych, wśród których znalazły się: urządzenia drukujące MFP, smartfony, monitory interaktywne, 4K i 8K, generator wody Skywell, oczyszczacze powietrza oraz zaawansowane, kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A4, które umożliwiają szybkie i wygodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej