Strona główna / Na czasie / Smartfony Realme wreszcie w Polsce
piątek 20 marzec 2020 | Robert Kamiński
Smartfony Realme wreszcie w Polsce
Smartfony Realme zdążyły zyskać uznanie użytkowników na wielu światowych rynkach. Mimo, że pojawiły się w Europie w drugiej połowie zeszłego roku, w ogólnoświatowym rankingu popularności, marka Realme zajmuje już 7 miejsce!

W naszych mediach od kilku miesięcy pojawiły się spekulacje, dotyczące tego kiedy smartfony Realme pojawią się w Polsce. Odpowiedź  brzmi: w przyszłym miesiącu.

- Podpisaliśmy umowę, na mocy której NTT System zostało dystrybutorem Realme w Polsce. Pierwszych dostaw sprzętu spodziewamy się już w kwietniu – mówi Grzegorz Kania, pełnomocnik zarządu d.s. rozwiązań mobilnych w NTT System.

Realme to chiński producent, który wywodzi się z BBK Electronics, właściciela marek Oppo, OnePlus i Vivo. Pierwsze urządzenia pod marką Realme pojawiły się na światowych rynkach w połowie 2018 r. zaś w Europie rok później. Smartfony te cieszą się błyskawicznie rosnącą popularnością, wg danych producenta, sprzedaż w ciągu ostatniego roku wzrosła aż 8-krotnie i obecnie Realme znajduje się już wśród najpopularniejszych marek na Świecie.

Co leży u źródła sukcesu tej marki? Podobnie jak w przypadku Xiaomi - znakomity design, dobre parametry i atrakcyjne ceny. Wróżę sukces...

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej