Strona główna / Na czasie / Letnie promocje serwerów ethernus 2
poniedziałek 14 lipiec 2008 | Torsten Gustaffson
Letnie promocje serwerów ethernus 2
Firma Embedos przygotowała specjalne letnie oferty skierowane do użytkowników serwerów ethernus. Użytkownicy pierwszej wersji urządzenia mogą zakupić ethernusa 2 w niższej cenie, a starą maszynę wykorzystać np. jako backup czy stację roboczą. Natomiast klienci, którzy już mają ethernusa 2 mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zakup usług dodatkowych.
Tagi: serwer,

Użytkownicy pierwszej wersji ethernusa mogą kupić serwer ethernus 2 w dowolnej wersji (soho, smb, entrprise) w promocyjnej cenie – o 30% taniej. Ponadto uzyskają 20% rabatu na wybrane usługi dodatkowe oraz 50% rabatu na wdrożenie urządzenia. Na przykład, przy zakupie serwera ethernus 2 smb wraz z wdrożeniem i opieką serwisową GOLD klient oszczędzi aż 4 145,00 zł netto. Letnie promocje potrwają do 31 sierpnia.

Ponadto, pierwszych pięciu klientów może skorzystać z bezpłatnego dwutygodniowego okresu testów nowego sprzętu we własnej sieci - wystarczy jedynie zgłosić do działu handlowego chęć wypożyczenia serwera.

ethernus 2 – wymiana się opłaca

ethernus 2 oferuje więcej funkcji sieciowych i serwerowych niż jego poprzednik. Zwiększone funkcjonalności routera, firewalla i backupu, a także większa stabilność i wydajność dostosowana nawet do dużych sieci, to tylko niektóre udoskonalenia. Dzięki specjalnej usłudze instalacji wirtualnych maszyn na jednym urządzeniu można uruchomić od kilku do kilkunastu wirtualnych serwerów. Nowa wersja to również możliwość skorzystania z licznych usług dodatkowych, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników. Najważniejsze z nich to: opieka serwisowa dostosowana do potrzeb danego klienta, w ramach której otrzymuje on wsparcie

Porównanie funkcji i komponentów serwerów ethernus

Serwer

ethernus

ethernus 2*

Procesor

AMD

Intel

Pamięć RAM

512 MB

2 GB

Interfejsy LAN

1x 10/100Base-T

1x Intel® Gigabit Ethernet (RJ-45)

Interfejsy WAN

1x 10/100Base-T

2x Intel® Gigabit Ethernet (RJ-45)

Obsługa dysków SATA

Miejsce na dyski kieszeniowe

1

3

Obudowa

slim

cube

Zasilacz

250W

400W

System na oddzielnym dysku

OPROGRAMOWANIE

RAID

0, 1, 5;

PROXY

Filtr zawartości stron WWW

Antywirus

Obsługa dwóch łącz internetowych
(load balance, failover, failback)

Eksport/import ustawień sieci

Backup przyrostowy danych

Backup różnicowy danych

Backup ustawień

Maszyny wirtualne

SERWIS

Otwarta obudowa

Dysk lub maszyna awaryjna

Naprawa w miejscu instalacji

* parametry techniczne i funkcjonalne dla serwera ethernus 2 w wersji smb

Letnia oferta dla użytkowników ethernusa 2

W okresie wakacyjnym firma Embedos nie zapomniała o klientach, którzy już używają ethernusa 2. Specjalnie dla nich przygotowano ofertę promocyjną na wybrane usługi dodatkowe, takie jak pakiet bezpieczeństwa, pakiet opieki serwisowej lub instalacja wirtualnych maszyn, które do 31 sierpnia będą tańsze o 20%.

Wielofunkcyjne serwery ethernus 2 działają w oparciu o autorskie oprogramowanie EmbedOS 2.0, dzięki czemu mogą być precyzyjnie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Ograniczając się do zakupu jednego urządzenia można utworzyć i rozbudowywać sieć lokalną, współdzielić drukarki i pliki, połączyć firmę z Internetem, a także wdrożyć politykę bezpieczeństwa, system finansowo-księgowy, CRM, serwer WWW i pocztę e-mail. ethernus 2 zapewnia wydajną i stabilną pracę w każdej sieci, a do zarządzania wszystkimi funkcjami wystarcza podstawowa wiedza o sieciach komputerowych oraz umiejętność obsługi przeglądarki internetowej. Serwery ethernus 2 zbudowane są na platformie sprzętowej Intel i występują w czterech wersjach dla firm o różnej skali działalności.

Dla instytucji administracji publicznej firma Embedos oferuje kompleksowe rozwiązanie e-Urząd, które stanowi gotowe narzędzie do zarządzania siecią i obiegiem dokumentów. e-Urząd umożliwia kompleksową informatyzację urzędów: wdrożenie e-podpisu i elektronicznego obiegu dokumentów oraz zapewnienie zgodności z wymogami GIODO.

Podczas Międzynarodowych Targów Intertelecom 2006 serwer ethernus został nagrodzony Złotym Medalem oraz zdobył Honorowy Puchar za najlepszy polski produkt. Serwer był również prezentowany na targach CeBIT 2006 w Hanowerze oraz uzyskał nominację do Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. W 2007 roku oprogramowanie dla zintegrowanego serwera ethernus 2 zostało wyróżnione Złotym Laurem INFOTELA.

Firma Embedos powstała w 2005 roku. Działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Serwery z rodziny ethernus sprzedawane są poprzez sieć dystrybutorów i partnerów w Polsce i na świecie. Obecnie korzysta z nich wiele firm i instytucji, m.in. MSWiA, Urząd Miasta Radom, Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, komendy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku i w Toruniu.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej