Strona główna / Na czasie / Akademia IT bezpłatny cykl spotkań i rozmów o branży IT
niedziela 31 maj 2020 | Robert Kamiński
Akademia IT bezpłatny cykl spotkań i rozmów o branży IT
Akademia IT to nowy, cotygodniowy bezpłatny cykl merytorycznych spotkań i rozmów o branży IT dla branży IT. To nowe miejsce na cyfrowej mapie spotkań, które połączy wszystkich resellerów, integratorów, producentów, dystrybutorów czy pasjonatów nowych technologii w społeczność budująca merytoryczną wiedzę i wspierającą rozwój biznesu IT w Polsce.


Spotkania odbywają się on-line w każdy czwartek o godz. 14:44.
Rejestracja i zapowiedzi kolejnych wydarzeń na stronie https://akademia-it.gr8.com/.

Inicjatorami projektu są Grzegorz Wilk (CLEVERly) oraz Robert Posłajko (adLIONS), którzy od ponad 12 lat budują strategie sprzedaży IT, zarządzają projektami IT, tworzą kampanie marketingowe, prowadzą projekty lead generation, budują społeczności użytkowników IT. Do projektu dołączył Partner współpracujący, Przemysław Kucharzewski (Enterprise-IT), posiadający 25 lat doświadczenia w zakresie budowy kanałów sprzedaży, marketingu i PR, rozwoju biznesu producentów i dystrybutorów IT na rynkach lokalnych i międzynarodowych.

Celem Akademii IT jest budowa społeczności zaangażowanej w dyskusję nad obecną i przyszłą sytuacją polskiej branży IT. Tematyka spotkań obejmie zagadnienia takie jak analiza trendów i wyzwań w sprzedaży, zasady skutecznego marketingu, dobre praktyki budowania relacji z klientem czy procesy skutecznego generowania leadów. Akademię będą wspierać ponadto eksperci ze świata IT, biznesu czy mediów.

Podczas premierowego podcastu, który odbędzie się 4.06.2020 o godz. 14:44 pt. „Polskie firmy IT po COVID19 – czy wróci normalność?" zostaną poruszone tematy:
• jak firmy IT mogą poradzić sobie w czasie kryzysu i jak zmieni się ich model pracy,
• jakie działania powinien podjąć producent i reseller, aby przygotować skuteczną strategię „wyjścia na prostą” po pandemii,
• jak przygotować strategię wzmocnienia portfolio i rozpoznać nowe obszary rozwoju biznesu.
Wszyscy uczestnicy Akademii IT wraz z jej rozwojem otrzymają pakiety korzyści, które obejmą vouchery na zakup rozwiązań IT, dostęp do ekskluzywnego intranetu z wiedzą, konsultacje z ekspertami IT dotyczące analizy i rozwoju biznesu czy wartościowych nagród. Zapewni to w przyszłości platforma edukacyjna z funkcjami grywalizacji.
Strona Akademii na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/65835823
Wydarzenie na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/akademiait-1-polskiefirmyitpocovid19-czywr-cinorma/

zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej