Strona główna / Na czasie / Business Navigator z HP
czwartek 17 lipiec 2008 | Leszek Biały
Business Navigator z HP
Od niedawna w ofercie firmy HP obecny jest najnowszy smartphone - HP Ipaq 614c Business Navigator. Urządzenie zostało wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, które pozwolą zastąpić nie tylko komputer, ale także  nawigację GPS.
Tagi: hp, telefon, smartfon,

Urządzenie przygotowane i dopasowane zostało tak, aby jak najlepiej spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz korzystania z poczty elektronicznej, czy usług głosowych, umożliwia dostęp do kluczowych aplikacji biznesowych, ułatwiających pracę i kontakt z firmą. Każdy użytkownik może ponadto korzystać z Internetu na całym świecie, dzięki technologii 3G HSDPA i czterozakresowej technologii komórkowej.

HP Ipaq 614c Business Navigator pozwala korzystać z technologii GPS do usług lokalizacyjnych, a także wbudowanej aplikacji Google Maps Mobile do planowania tras. Urządzenie dostępne jest z oprogramowaniem nawigacyjnym HP, mapami i zestawem samochodowym.

Atutem smartphone’a jest oprogramowanie HP Ipaq Device Connect, umożliwiające podłączenie notebooka do sieci HSDPA, pozwalając przy tym na korzystanie z szybkiego bezprzewodowego transferu danych. Ponadto urządzenie posiada funkcje sterowania głosem, takie jak „Voice Reply”, ułatwiające odsłuchiwanie wiadomości e-mail i  odpowiedź na nie ustnie.

Urządzenie wielofunkcyjne oparte jest na systemie operacyjnym Microsoft Windows Mobile 6 Professional. Oferuje wygodny ekran dotykowy oraz aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 3 megapikseli a dzięki aplikacji Snalfish Upload pozwala na udostępnienie i drukowanie zdjęć. Obsługuje również rozwiązanie HP (EMS) do zarządzania urządzeniami przenośnymi.

Telefon spełnia się jako kieszonkowy komputer i nawigacja zachowując przy tym swoje małe gabaryty i wagę. 

Dostępny jest w salonach sieci Vobis, a także w sklepie internetowym Vobis.pl wraz ze wszystkimi akcesoriami.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej