Strona główna / Na czasie / Firma w Internecie zupełnie za darmo!
środa 27 sierpień 2008 | Torsten Gustaffson
Firma w Internecie zupełnie za darmo!
Firma NetArt, właściciel serwisów nazwa.pl oraz serwery.pl, wprowadziła nową ofertę. Od 25 sierpnia 2008 w ramach obowiązujących promocji możliwe będzie założenie strony WWW, serwera oraz rejestracja 3 domen zupełnie za darmo.
Tagi: internet, firma,

Pierwszy okres abonamentowy gratis

Po raz pierwszy Polski dostawca usług rejestracji domen i hostingu zdecydował się na tak odważny krok, jakim jest promocyjne udostępnienie usług na pierwszy okres abonamentowy bez żadnych opłat. W ramach promocji „Strona WWW za darmo!”, klienci mogą stworzyć serwis internetowy bez żadnego wkładu finansowego. Dodatkowo specjaliści nazwa.pl dostosują warstwę graficzną każdej strony do potrzeb klientów. W pozostałych dwóch promocjach „Serwer za darmo!” oraz „Domeny za darmo!” do strony WWW można otrzymać serwer oraz dobrać 3 domeny zupełnie bezpłatnie.

Bez zobowiązań na przyszłość

Nowe promocje wprowadzone przez firmę NetArt pozwalają na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci każdej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w pierwszym etapie inwestycji. Klienci otrzymują wszystkie narzędzia potrzebne do funkcjonowania strony internetowej nic za to nie płacąc. Niewątpliwym atutem promocji, jest to, że promocyjne usługi są w pełni funkcjonalne, a skorzystanie z promocji nie zobowiązuje do żadnych późniejszych opłat na rzecz firmy NetArt.

„Promocja w Sieci staje się coraz bardziej powszechna, a strona WWW to podstawowy jej element, bez którego reklama w Internecie jest właściwie niemożliwa. Często jednak nowe firmy odkładają stworzenie swojej witryny w Sieci ze względu na wysokie koszty. Dlatego postanowiliśmy zorganizować promocję, która pozwoli każdemu przedsiębiorstwu bez żadnego wkładu finansowego założyć firmową stronę internetową. To nasz wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i rozwój Internetu” – o przeprowadzanej akcji mówi Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations w NetArt.

Dynamika Internetu najwyższa

Nacisk kładziony na działania promocyjne w Internecie w Polsce zdecydowanie rośnie. Jak podaje raport IAB "Internet 2007. Polska, Europa, Świat" w ciągu ostatnich 7 lat liczba polskich Internautów wzrosła o ponad 400%, obecnie jest ich ponad 14mln. Początek roku 2008 przyniósł też rejestrację milionowej domeny polskiej, a warto zauważyć fakt, iż ponad 25% rejestracji nastąpiło w ciągu 2007 r.

Liczby te potwierdzają, że siła i zasięg reklamy w Internecie zdecydowanie rośnie. Akcja prowadzona przez firmę NetArt ułatwi wielu polskim firmom stawianie pierwszych kroków w świecie reklamy internetowej. Niewątpliwie wpłynie też na dalszy dynamiczny rozwój rynku usług internetowych w Polsce.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej