Strona główna / Na czasie / Dotykowy Dell
środa 25 luty 2009 | Cezary Tchorek-Helm
Dotykowy Dell
Dell zaprezentował Latitude XT2. Jest to komputer typu tablet z ekranem w technologii multi-touch. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o lepszej wydajności i dłuższym czasie pracy na baterii.

Wielodotykowy ekran

Technologia ekranu wielodotykowego w Latitude XT2 umożliwia stosowanie naturalnych gestów w pracy z komputerem, takich jak uszczypnięcie lub puknięcie, do przewijania, przesuwania, obracania i powiększania elementów codziennie używanych aplikacji i systemu operacyjnego. Dzięki multi-touch użytkownicy mogą w pełni wykorzystać do pracy ekran swojego komputera, nie ograniczając się jedynie do tradycyjnego, niewielkiego panelu dotykowego.

“Jako część naszego zaangażowania w dostarczanie klientom najlepszych mobilnych rozwiązań, Dell zrewolucjonizował kategorię komputera typu tablet, dodając do niego technologię ekranu wielodotykowego, pozwalającego użytkownikom używać całego wyświetlacza” - powiedział Lionel Bohar, zarządzający segmentem notebooków w Dell EMEA.

 “Dziś rozszerzamy te możliwości oferując Latitude XT2, który zapewnia jeszcze większą wydajność, bezpieczeństwo i uproszczone zarządzanie” – dodał Bohar.

Latitude XT2


Do 11 godzin i 28 minut pracy na 6 komorowej baterii z dodatkową, 6 komorową płaską baterią typu slice

Ekran, który jest bardzo dobrze widoczny w świetle dziennym, oferujący do 100 procent lepszą jasność niż HP EliteBook 2730p.

Pełna klawiatura, tradycyjny panel dotykowy, point stick i niewymagający baterii rysik dla elastyczności sposobu pracy.

Połączenie wydajności z wysoką precyzją panelu dotykowego umożliwia bezproblemową pracę nawet z małymi ikonami na ekranie, bez zawieszania i przypadkowego wypuszczania elementów.

Kompleksowa oferta wsparcia technicznego dzięki Dell ProSupport.

Ulepszone możliwości komunikacyjne – zaprojektowana na nowo, wbudowana w ekran LCD antena.

Większa stabilność ekranu dzięki ulepszonym i wzmocnionym zawiasom.

Wsparcie dla technologii dysków SATA.

Liczne opcje związane z bezpieczeństwem i ochroną danych - Dell ControlVault, ControlPoint Security Manager.

Możliwość stosowania pamięci DDR3 RAM dla jeszcze większej wydajności i ilości pamięci (do 5GB).

Ułatwione zarządzanie dzięki integracji technologii Intel Pro umożliwiającej zdalne zarządzanie komputerem oraz zgodności ze specyfikacją DASH 1.0.

Ceny i dostępność

Ceny Latitude XT2 zaczynają się 6.661 PLN (bez VAT i kosztów dostawy – po aktualne ceny i szczegółowe konfiguracje zapraszamy do sklepu internetowego Dell.

Dell ma rosyjskie gwarancje

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej