Strona główna / Na czasie / GaduAIR nowym operatorem komórkowym
wtorek 19 maj 2009 | Cezary Tchorek-Helm
GaduAIR nowym operatorem komórkowym
Po licznych zapowiedziach wystartowała nowa telefonia komórkowa. GaduAIR łączy popularność jednego z największych komunikatorów z usługami telefonii GSM oraz mobilnym dostępem do Internetu. Hasłem przewodnim kampanii informacyjnej będzie "Wyjście na kartę" czyli wolność połączona z mobilnością.


Sieć GaduAIR dostępna jest w całym kraju

 

Podczas, gdy inni operatorzy wycofują się z rynku MVNO, Gadu-Gadu utrzymało swoją decyzję uruchomienia telefonii komórkowej i co więcej oczekuje stworzenia z GaduAIR ważnego segmentu swojej działalności.

W naszym przypadku wejście na taki rynek to logiczne i konsekwentne rozwijanie możliwości komunikacji oferowanych od wielu już lat przez Gadu-Gadu. MVNO od GG to więcej niż telefonia, to cały wirtualny świat w telefonie, łącznie z atrakcyjnymi usługami internetowymi i konkurencyjnym cennikiem, dostępnym na każdą kieszeń. Telefonia komórkowa wpisuje się doskonale w segment naszego rynku i stąd podtrzymana decyzja o zaoferowaniu takiej usługi milionom osób, nie tylko internautom i grupie 6 milionów użytkowników komunikatora Gadu-Gadu” – mówi Piotr Pokrzywa z zarządu GG Network.

W czym mobilny Gadu-Gadu ma być lepszy od konkurencji

  • brak opłat za korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu (wersji komunikatora instalowanego w komórkach)
  • brak opłat za transfer danych w Mobilnym Gadu-Gadu
  • wspólna lista kontaktów (synchronizacja danych z komunikatora GG i z komórki)
  • korzystne i konkurencyjne na rynku plany taryfowe i bonusy za aktywności
  • połączenie w jednym numeru komunikatora GG i numeru telefonu sieci GaduAIR
  • bezpłatne pakiety internetowe przy doładowaniu
  • wysyłanie bezpośrednio z telefonu zdjęć i ich publikacja w serwisach internetowych MojaGeneracja.pl i Blip.pl

Jeden numer GG i komórki

Jedną ze światowych nowości w dziedzinie telekomunikacji i Internetu, jest połączenie numerów telefonu i komunikatora – numer telefonu jest jednocześnie numerem GG. Użytkownik GaduAIR może odbierać połączenia telefoniczne, głosowe i tekstowe zamiennie albo w komunikatorze albo w telefonie, w zależności od swojego wyboru i sytuacji, w jakiej się znajduje. To nowa jakość w świecie telekomunikacji. W GaduAIR bezpośrednio z komórki można dzwonić na numery GG najpopularniejszego komunikatora w Polsce. To dodatkowa wymierna korzyść połączenia dwóch sfer: Internetu i telekomunikacji.

Darmowy komunikator mobilny

Obecnie z wersji mobilnych Gadu-Gadu w telefonie skorzystało już ponad 1 milion osób i wszystko wskazuje na to, że liczba ta się powiększy: użytkownik sieci GaduAIR może rozmawiać przez Mobilne GG bez opłat za abonament, jaki opłacają użytkownicy innych sieci komórkowych. Dodatkową korzyścią w GaduAIR jest brak opłat za transfer danych. Użytkownicy zatem mogą być dostępni cały czas i za darmo korzystać z Internetu do rozmów przez komunikator. Ponieważ rozmowy przez komunikator Gadu-Gadu w sieci GaduAIR są bezpłatne mogą stanowić alternatywę dla płatnych SMS-ów.

Pełny zasięg geograficzny

GaduAIR jest telefonią komórkową, utworzoną w ramach umowy o świadczenie usług MVNO z firmą Polkomtel S.A., oferującą największy zasięg sieci GSM w Polsce. Dzięki temu dostęp do GaduAIR jest osiągalny w każdym zakątku kraju. Teraz nowe technologie, w tym Gadu-Gadu, dotrą nawet tam, gdzie nie ma Internetu oferowanego przez lokalnych dostawców. Telefonia oferowana przez GG Network przybliża po raz pierwszy w taki sposób cały wirtualny świat: telefonię, komunikator, Internet i sprawia, że dostęp do popularnych usług internetowych w Polsce ma szansę znacznie się zwiększyć.

Cennik


Szereg usług dodatkowych jest dostępnych także dla użytkowników serwisów blip.pl oraz moja generacja.pl.

Operatorzy GSM na spadkach

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej