Strona główna / Na czasie / Światowy konkurs Nokii wystartował
wtorek 02 czerwiec 2009 | Jan Petersen
Światowy konkurs Nokii wystartował
Chcesz pojechać na ryby do Mongolii? Myślałeś o wyprawie na pustynię Takla Makan? Marzysz o wakacjach na Nowej Funlandii? A może chciałbyś wybrać się do Argentyny lub Peru? Teraz podróż Twoich marzeń jest w zasięgu ręki. Wystarczy wejść na stronę konkursu Światovi www.nokia.pl/swiatovi i podzielić się wspomnieniami z podróży. Na zwycięzcę czeka 20 tysięcy złotych na koszty podróży.
Tagi: nokia, konkurs,

Autor najciekawszych zdjęć i filmów wideo wygra bony turystyczne Easygo o wartości 20 000 PLN, które będzie mógł przeznaczyć na podróż w dowolny zakątek świata. Osoby, które zajmą II i III miejsce, otrzymają telefon Nokia N86 8MP, który nie tylko uwieczni najpiękniejsze chwile, ale również umożliwi dotarcie prosto do celu podróży. Konkurs potrwa do 13 lipca.

 

Światovi i Głosujący

W rozpoczynającym się konkursie mogą wygrać nie tylko autorzy zdjęć, czyli tzw. Światovi, ale również Głosujący. Aby przystąpić do konkursu jako Światoviec, należy zarejestrować się na stronie www.nokia.pl/swiatovi, a następnie stworzyć swój profil na portalu www.ovi.com. Od 1 czerwca do 13 lipca 2009 zadaniem uczestników będzie zamieszczenie tam zdjęć lub/i filmów wideo z podróży, które następnie udostępnia się innym użytkownikom.  

 

Od 22 czerwca do zabawy mogą się włączyć Głosujący. Głosowanie na najlepsze zdaniem internautów albumy trwać będzie do 13 lipca 2009. Trzy osoby, które oddadzą największą ilość głosów w konkursie zostaną nagrodzone telefonami Nokia N85 z nawigacją, a kolejnych 40 Głosujących otrzyma plecaki Slazenger.

 

N86, N85 i plecaki

O tym, kto otrzymuje bony turystyczne Easygo, telefony Nokia N86 8MP i Nokia N85 oraz plecaki, dowiemy się 20 lipca br., kiedy to ogłoszone zostaną wyniki konkursu.

 

Strona konkursowa jest częścią serwisu www.ovi.com - multimedialnego portalu firmy Nokia, który dzięki usłudze Ovi Share umożliwia dzielenie się zdjęciami, filmami i innymi multimediami z innymi użytkownikami portalu.

 

Organizatorem konkursu jest agencja interaktywna K2 w imieniu firmy Nokia.

 

Geolokalizacja z Nokią łatwiejsza

 

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej