Strona główna / Na czasie / IT Manager pilnie poszukiwany
poniedziałek 15 czerwiec 2009 | Redakcja
IT Manager pilnie poszukiwany
Aby jednak przesłać swoje CV należy najpierw sprawdzić kompetencje. Nie zawsze bowiem prawda o nas odpowiada naszym własnym wyobrażeniom. W celu sprawdzenia rzeczywistych umiejętności na stanowisku osoby odpowiadającej za korporacyjne IT należy poddać się testowi on-line. Test już jest dostępny. Wejdź na serwer i sprawdź czy się nadajesz.

Gra sprawdzająca

W dostępnej na stronie naszego serwisu  grze IT Manager 3 „Niewidzialne moce” masz szansę wykazać się kompetencjami w dziedzinie nowych technologii. W grze jesteś zarządzającym  strukturą i pracownikami – managerem IT  w małej firmie o mega ambicjach.

Wśród Twoich zadań jest bieżące utrzymywanie sprawności komputerów i dbałość  o niezakłóconą pracę firmowego serwera. Oczywiście życie nie jest idealne i w Twojej pracy pojawią się coraz liczniejsze problemy. Wyłącznie od Ciebie będzie zależeć jak sobie poradzisz.

Umiejętność wyboru priorytetów to cecha zarządzającego

Powszechnie przyjęte określenie w branży to „priorytetyzacja” ale po co komplikować sobie życie terminologią. Ważne w Twoim przypadku będą praktyczne umiejętności połączenia bieżącego prowadzenia spraw i świadczenia serwisu wewnątrz firmy z koniecznością własnego rozwoju.  Musisz uczyć się sam i uczyć innych. Pamiętaj też, że firma to inwestycja, która musi się zwrócić.

Gdybyś jednak musiał gasić pożary – nie wahaj się! Jak spłonie to wszystko… I pamiętaj – są nagrody dla 1-szych 10 managerów.

 

Nagrody

 I miejsce - Notebook Acer Aspire Timeline 5810T

II miejsce - Notebook Acer Aspire Timeline 3810T

III miejsce- Procesor Intel Core i7 920 2.66GHz oraz płyta główna Gigabyte GA-EX58-UD4P.

Od IV do X miejsca -zestaw z kolekcji BMW Sauber F1 Team - torba na notebooka, kurteczka granatowa przeciwwiatrowa i czapeczka.

Komputer w Firmie

 

Podobne artykuły
  • Rewolucja w zarządzaniu

    Życie przenosi się do Internetu. Z cyberprzestrzenią powoli przegrywa nawet telewizja, ...
  • Szafa dla działu IT

    Logistyczny oraz finansowy problem przestrzeni dla działów IT jest wyzwaniem dla firm s...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej