Strona główna / Na czasie / iPhone 3GS: 1 milion poszło w 3 dni
poniedziałek 22 czerwiec 2009 | Serwis prasowy/E2H
iPhone 3GS: 1 milion poszło w 3 dni
Producent z Cupertino odniósł kolejny, oszałamiający sukces biznesowy. Klienci zagłosowali pieniędzmi i w ciągu 3 dni od premiery kupili ponad 1 milion aparatów iPhone 3GS. 6 milionów użytkowników załadowało oprogramowanie OS 3.0.


“Klienci głosują i iPhone zwycięża” – powiedział Steve Jobs. Nie ma w tym odrobiny przesady. Można mieć różnoraki stosunek do iPhone’a ale taka sprzedaż wzbudza u konkurencji zadyszkę lub co najmniej rozbiegane oczy.

Szybki 3GS

Nowy iPhone 3GS jest dotychczas najszybszą odmianą urządzenia. W stosunku do poprzednika poprawiono szybkość pracy – do 2 razy w stosunku do modelu 3G – przedłużono działanie (pracę) baterii i jej żywotność, dodano wyższej jakości 3 magapikselowy aparat foto wraz z łatwym w obsłudze widełem oraz możliwością bezdotykowego sterowania głosem.

Sprzedaje się cały czas

iPhone 3GS jest napędzany nowym silnikiem OS 3.0, określanym przez producenta z Cupertino jako najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. iPhone 3GS dysponując ponad setką nowych narzędzi i mając dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji w App Store ma jedną główną przewagę: klient (społeczeństwo) chce go mieć i kupuje. I nie zmienia tego fakt dostępności w wersji 16 GB czy 32 GB. iPhone 3GS sprzedaje się bajecznie dobrze.

A to dla producenta jest najlepsza wiadomość. Szczególnie w tych ciężkich czasach.

Wielkie dni Apple

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej