Strona główna / Na czasie / Outlet z Apple czyli Maki za 10 procent
środa 01 lipiec 2009 | Serwis prasowy/Apple
Outlet z Apple czyli Maki za 10 procent
Nadwyżki, końcówki serii czy sprzęt potestowy - taki pełnowartościowy sprzęt firmy z Cupertino obiecuje dystrybutor Apple w Polsce, po rewelacyjnie niskich cenach.  W outlecie. Oferta ma tendencje dynamiczną więc warto się pofatygować jeżeli ktoś szuka czegoś konkretnego.
Tagi: apple, ipod, iphone, imac,

Pamięci, karty grafiki, oprogramowanie i akcesoria do iPoda oraz iPhone można kupić nawet za 10% ich wartości, a czasem mniej. iSource, wyłączny dystrybutor firmy Apple w Polsce, uruchomił internetowy outlet ze sprzętem, oprogramowaniem i akcesoriami wiodących światowych marek takich jak Apple, Adobe, Quark, Griffin, Miglia, Samsung, XtremeMac, Gear4, Crumpler i wiele innych. W ofercie nie zabraknie akcesoriów do iPoda i iPhone


Działkowa 85 w Warszawie

W outlecie mieszczącym się na ul. Działkowej 85 w Warszawie będzie można kupić nadwyżki produkcyjne, końcówki serii, sprzęt powystawowy i potestowy, a także tzw. sprzęt odświeżony (refurbished), pochodzący ze zwrotów sklepowych i wymiany parku maszynowego u dużych klientów na nowsze modele.

„Nasi Klienci mogą zakupić sprzęt po bardzo atrakcyjnych cenach. Są to zwykle w 100% sprawne produkty, a ich jedyną wadą może być np. uszkodzone opakowanie, ślady palców na obudowie albo brak folii ochronnych na produktach, które były testowane w mediach” – wyjaśnia Paweł Martyniuk, Product Manager odpowiedzialny za akcesoria w spółce iSource S.A. 


Wszystko ale trzeba osobiście

Klienci znajdą na ul. Działkowej kilkadziesiąt rodzajów peryferiów komputerowych: dyski, pamięci, etc. oraz ponad 120 rodzajów akcesoriów: stacje dokujące, etui, głośniki, mikrofony, kable i przejściówki, iPody i komputery, etc.

Oferta outletu jest dynamiczna i praktycznie codziennie się zmienia, bo z jednej strony co chwilę coś dorzucamy do oferty, a z drugiej – ogromne zainteresowanie powoduje, że co chwilę całe kategorie sprzętu znikają z półek” – wyjaśnia Martyniuk.

Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie za gotówkę na miejscu.

Nowości u Apple

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej