Strona główna / Na czasie / Darmowe aktualizacje na iPhone
środa 08 lipiec 2009 | Serwis prasowy/E2H
Darmowe aktualizacje na iPhone
Po wejściu Navigona do rodziny obsługującej użytkowników iPhone - w ofercie pojawiło się uaktualnienie nawigacji MobileNavigator. Oznacza to polską wersję językową i inne funkcje. Uaktualnianie jest darmowe.

NAVIGON potwierdził udaną premierę oprogramowania nawigacyjnego dla iPhone’a w sklepie Apple App Store, które stało się jedną z trzech najczęściej pobieranych aplikacji. Użytkownicy iPhone’ów czekali na rozwiązanie nawigacyjne, które będzie działać na ich urządzeniach, a MobileNavigator firmy NAVIGON oferuje wszystko, co wielofunkcyjna nawigacja mieć powinna – a teraz będzie mieć jeszcze większą ilość funkcji.

„Cieszymy się z dotychczasowych sukcesów i kontynuujemy nasze działania, oferując bezpłatne aktualizacje, aby iPhone był jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu jako nawigacja” -  powiedział Gerhard Mayr, zarządzający działem rozwiązań dla telefonów komórkowych i nowymi rynkami w firmie NAVIGON.

Zobacz NAVIGON dla iPhone

Navigon zaoferuje ostrzeżenia o radarach

Klienci będą mogli korzystać z nowych opcji od lipca, otrzymując je bezpłatnie jako aktualizacje dostępne przez sklep Apple App Store. Nowe funkcjonalności to między innymi dodatkowe wersje językowe oprogramowania dla Portugalii, Czech, Polski, Turcji, Chorwacji, Rumunii, Słowacji, Grecji i Rosji, a także opcje planowania trasy znana z urządzeń NAVIGON. Już przed wyruszeniem w drogę, podróż może być zaplanowana przez kierowcę, włączając w to wybrane cele specjalne lub miasta na trasie. Wkrótce nawigacja będzie też ostrzegać o radarach, ulepszone będzie też wyświetlanie grafiki, w tym wprowadzone wyświetlanie nazw ulic w trybie 3D. Możliwe będzie dzwonienie bezpośrednio do wybranych celów specjalnych oraz zoptymalizowana głośność nawigacji, kiedy jednocześnie włączona jest funkcja iPod’a.

“iPhone jest kolejną ważną platformą dla firmy NAVIGON, która będzie ewoluowała w najbliższych miesiącach dzięki nowym funkcjom. Dla przykładu, późnym latem będziemy mogli zaoferować takie funkcje jak TMC czy Text-to-Speech” - dodał Gerhard Mayr.

TomTom w promocji

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej