Strona główna / Na czasie / Nokia BH 904: mobilność z 2 mikrofonami
poniedziałek 20 lipiec 2009 | Serwis prasowy/Nokia
Nokia BH 904: mobilność z 2 mikrofonami
Bez pogłosu i zakłóceń – obiecuje Nokia tym, którzy zaopatrzą się w najnowszy model słuchawki. Specjalnie dedykowana do miejsc publicznych aby wyeliminować zakłócenia tła…

Słuchawka Bluetooth BH-904 to najnowsza propozycja firmy Nokia dla aktywnych i mobilnych osób, które korzystając z telefonów komórkowych nie chcą rezygnować ze swobody ruchu.

 

Unikalnie na 2 mikrofony

Słuchawka Bluetooth BH-904 wyposażona jest w unikalną technologię dwóch mikrofonów oraz zaawansowany DSP. Funkcje te eliminują hałas i pogłos z rozmowy prowadzonej z dowolnym telefonem, nawet w najgłośniejszych miejscach, takich jak restauracje, bary, środki transportu publicznego czy wielkomiejskie ulice.

 

Długotrwały akumulator

Nowa słuchawka marki Nokia jest zawsze gotowa do działania. Dzięki możliwości szybkiego ładowania, wystarczy zaledwie 15 minut, by urządzenie mogło pracować przez kolejne 5 godzin. Z kolei funkcja Multipoint w słuchawce Bluetooth BH-904 zapewnia możliwość utrzymywania dwóch aktywnych połączeń jednocześnie (na przykład dodatkowego połączenia z komputerem za pomocą technologii VOIP lub z drugim telefonem i odbiór tego, który pierwszy zadzwoni).

Małe rozmiary (19,7 x 10,8 mm) słuchawki BH-904 oraz zastosowanie trzeciej generacji wygodnego, ruchomego uchwytu to dodatkowe atuty, które sprawiają, że urządzenie firmy Nokia jest niezwykle wygodne w użyciu i można zapomnieć, że ma się je na uchu.

 

Cena

Słuchawka od dziś dostępna jest w sprzedaży w cenie detalicznej 319 PLN.

Nowa Nokia – twarda niezwykle

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej