Strona główna / Na czasie / Domena .eu za darmo
sobota 01 sierpień 2009 | Cezary Tchorek-Helm
Domena .eu za darmo
Od wczoraj klienci NetArt otrzymali możliwość skorzystania z darmowej domeny .eu. Domena zjednoczonej Europy cieszy się powszechnym uznaniem. W Polsce oprócz znaczącej liczby zarejestrowanych nazw w tej domenie, .eu podkreśla coraz częściej przynależność do jednej z najbardziej dynamicznych gospodarek świata.

3 miliony .eu

Adresy internetowe z rozszerzeniem .eu stają się coraz popularniejsze. Od momentu rozpoczęcia wolnej rejestracji (kwiecień 2006) jest ich już niemal 3 miliony. Tylko w Polsce zarejestrowanych jest ponad 162 tys. nazw w domenie .eu. Domeny europejskie mogą rejestrować wszystkie podmioty mające siedzibę na terenie Unii Europejskiej oraz osoby mieszkające na jej obszarze. Niecodzienna promocja, przygotowana przez firmę NetArt umożliwia przedsiębiorcom prezentację oferty wszystkim klientom i kontrahentom całej Europy.

 

1 rok za darmo

W promocji „Domena .eu za darmo! Dobry krok w sieci” Klienci mogą zarejestrować i dysponować wybraną nazwą domeny z rozszerzeniem .eu, przez pierwszy okres abonamentowy bez ponoszenia kosztów.

Domena .eu jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które chcą być postrzegane, jako firma nowoczesna, która posiada szerokie horyzonty i jest otwarta na nowe możliwości. Jednocześnie domena taka utożsamia przedsiębiorstwo z europejską jakością oraz sumiennie utrzymywaną ideą otwartości i integracji. Standardowa cena rejestracji domeny .eu na jeden rok wynosi 61 zł brutto. W promocji serwisu nazwa.pl cena ta została zredukowana do 0 zł.

„Firma NetArt uważnie obserwuje tendencje panujące na rynku rejestracji domen i wychodzi im naprzeciw. Popularność adresów WWW z rozszerzeniem europejskim wśród przedsiębiorstw wzrasta. Niejednokrotnie jednak wstrzymują się one z wykupieniem dodatkowej domeny ze względów finansowych. NetArt swoimi działaniami wytrwale stara się ułatwić firmom start w Sieci, nie tylko poprzez redukcję kosztów, ale także prowadzoną aktywność edukacyjną w zakresie e-marketingu. Proponowana promocja również ma na celu pomoc polskim przedsiębiorstwom w ekspansji działań na teren całej Unii Europejskiej. Mogą one wypróbować możliwości, które niesie ze sobą europejska domena, nic przy tym nie ryzykując” - podkreśla Beata Mosór, Kierownik Sekcji PR w NetArt.

Nie warto się mylić rejestrując domenę

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej