Strona główna / Na czasie / Apple do 20 procent taniej
wtorek 04 sierpień 2009 | Serwis prasowy/E2H
Apple do 20 procent taniej
Już można kupić taniej produkty takich firm jak Apple, Alpine, Denon, iDowell czy Microsoft. Promocja "Latem kupuj z rabatem" obowiązuje do 5 września 2009 a jej końcowa wysokość jest uzależniona od wartości zakupu.

Firma iSource, wyłączny dystrybutor Apple w Polsce, wprowadziła promocję obowiązującą u resellerów zrzeszonych w SALONIE PRO oraz sieci iSpot.

Od 500 złotych

W promocji może wziąć udział każdy klient, który dokona zakupów za co najmniej 500 zł. Otrzyma wówczas kupon rabatowy uprawniający do uzyskania nawet 20% upustu przy następnej wizycie w salonie.

„Chcemy w ten sposób zachęcić klientów do kolejnych zakupów. Wydając jednorazowo kwotę 500 zł brutto można zaoszczędzić do 50 zł. Np. za słuchawki Denon o wartości 260 zł, kupione przy drugiej wizycie, zapłaci on wtedy 210 zł.”  –  tłumaczy Magdalena Mroczkowska z iSource. Na większy rabat mogą liczyć ci klienci, którzy zdecydują się na zakup produktów o łącznej wartości przekraczającej 3000 zł brutto. „Podczas kolejnej wizyty oszczędzą oni wtedy nawet do 300 zł. Przykładowo, za 26  calowy monitor iiyama o wartości 1659 zł zapłacą  1359 zł, a za dysk o pojemności 2 TB firmy iOmega, 1219 zł zamiast 1519 zł.”  – dodaje Magdalena Mroczkowska.

Sprzęt renomowanych dostawców

Promocja „Latem kupuj z rabatem” to dobra okazja do zakupu po niższych cenach sprzętu, oprogramowania i szerokiej gamy akcesoriów. Kupony rabatowe można wykorzystać przy zakupie produktów takich firm jak Apple, Adibu, Alpine, Belkin, Bludot, Denon, iiyama, iOmega, iDowell, Logitech, Macally, Microsoft, File Maker oraz  ROTH Audio.

Promocja rozpoczęła się 24 lipca br. i potrwa do 6 września. Kupony będą wydawane przez resellerów Apple zrzeszonych w SALONIE PRO (www.salonpro.pl) oraz sieci iSpot (www.ispot.com.pl) do 22 sierpnia.

Maki za 10 procent

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej