Strona główna / Na czasie / Lark: dostawca nawigacji znowu zaskakuje ceną
piątek 07 sierpień 2009 | eRKa
Lark: dostawca nawigacji znowu zaskakuje ceną
Wystartowała wakacyjna akcja MapaMap za połowę ceny tylko dla użytkowników Lark. W dniach 7- 17 sierpnia wszyscy posiadacze nawigacji Lark mogą  kupić najnowszą MapęMap TOP w niespotykanie atrakcyjnej cenie. Na tym jednak nie koniec. Promocja dotyczy wszystkich użytkowników Larka z MapąMap - nawet tych, którzy już mają wersję TOP.
Tagi: nawigacja, gps, lark,

Kiedyś kupowaliśmy najnowsze mapy po to, aby na masce samochodu przeanalizować trasę do wybranego celu. Pchała nas do tego potrzeba, konieczność albo najnowsze wydanie. Teraz są już mapy cyfrowe, najnowsze wydanie i superatrakcyjna cena. Pozostaje pytanie - potrzeba czy konieczność? Bo zakup warto rozważyć.

W okresie objętym akcją o połowę taniej dostępne będą także jednorazowe upgrade'y MapyMap TOP, a także produkt pod nazwą MapaMap TOP + Główne Drogi Europy. To wszystko tylko dla użytkowników Larka, którzy w sklepie internetowym MapyMap pochwalą się numerem seryjnym swojego oprogramowania.

Bliższe informacje www.lark.com.pl

Standardowo w nawigacjach Lark wgrana jest MapaMap Easy, która pod wieloma względami jest satysfakcjonująca. Wypada jednak przyznać, że znacznie mniej szczegółowa od wersji TOP. Choć 1,7 mln punktów adresowych i ponad 300 tys. kilometrów dróg robi wrażenie, to jednak w wersji MapaMap TOP można mieć znacznie więcej.

Dzięki zakupowi najnowszej wersji MapyMap TOP użytkownicy zyskają:

  • ponad 2,4 miliona punktów adresowych ( dokładnie 2 409 527)
  • 3335 planów miast i miejscowości w tym 2802 planów z adresami
  • 410 556 kilometrów dróg ogółem w tym 309 375 km dróg asfaltowych
  • 171 824 obiektów użyteczności publicznej (POI) w tym fotoradary
  • 16 miast zawierających budynki 3D
  • 28 miast zawierających obrysy budynków

Dodatkowo w serwisie internetowym www.MojeMapy.IMAGIS.pl , dla posiadaczy oprogramowania MapaMap w starszych wersjach np. MapaMap 5.0, dostępne bezpłatne aktualizacje oprogramowania MapaMap do wersji 6.

Top 5 – ranking nawigacji

Top 5’ – nowy ranking nawigacji

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej