Strona główna / Na czasie / Darmowa aktualizacja nawigacji  
środa 12 sierpień 2009 | Cezary Tchorek-Helm
Darmowa aktualizacja nawigacji  
Zakup urządzenia nawigacyjnego to początek. Producenci ulepszają oprogramowanie i udostępniają aktualizacje. Dziś można skorzystać i dokonać bezpłatnej aktualizacji m.in. przyspieszającej działanie GPS-u.
Tagi: nawigacja, navigon, gps,

Navigon cały czas unowocześnia swoje oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator 7, wprowadzając kolejne udogodnienia, poprawiającej wydajność i możliwości zastosowania. Już teraz dodatkowe modele urządzeń opartych na systemie Windows Mobile z ekranami o rozdzielczości WVGA mogą swobodnie korzystać z jego zalet, a użytkownicy telefonów z systemem Symbian mogą skorzystać z bezpłatnej aktualizacji poprawiającej ustalanie położenia przy użyciu A-GPS.

MobileNavigator 7

Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu nawigacyjnemu MobileNavigator 7, telefony komórkowe, smartphone’y i urządzenia typu PDA mogą być przekształcone w niewielkie, ale wydajne i pomocne w każdej sytuacji nawigatory, które pomogą zorientować się gdzie jesteśmy lub dotrzeć w wybrane miejsce. Dodatkowo, MobileNavigator 7 może być teraz wykorzystywany na urządzeniach z systemem Windows Mobile i ekranami o rozdzielczości WVGA, na przykład Sony Ericsson XPERIA X1 lub Samsung i900 OMNIA (z systemami Windows Mobile i Symbian S60). Te smartphony z dużymi ekranami mają optymalną konfigurację umożliwiającą doskonałe wyświetlanie mapy.

Dostosowując MobileNavigator 7 do urządzeń z ekranami WVGA, docieramy bezpośrednio do klientów, którzy chcą swoje zaawansowane urządzenia wyposażyć w równie dobre oprogramowanie nawigacyjne” - powiedział Jörn Watzke z firmy Navigon.

Szybciej z Asisted-GPS

Użytkownicy, którzy mają telefon z systemem Symbian i kupili już oprogramowanie MobileNavigator 7 oraz używają nawigacji w trybie pieszym, także będą mogli cieszyć się ulepszonymi funkcjami. Najważniejszą jest przyspieszenie ustalania położenia urządzenia przy użyciu A-GPS (assisted GPS), dodatkowym sygnałom wysyłanym przez GPRS lub UMTS.

Aktualizacja dostępna jest bezpłatnie ze strony internetowej NAVIGON pod adresem www.navigon.com/mn7.

Promocja do końca 08/2009

Do końca sierpnia obowiązuje wakacyjna promocja cenowa na oprogramowanie MobileNavigator 7 na platformy Windows Mobile, Symbian oraz iPhone: wersja europejska kosztuje równowartość 79,99 EUR (zamiast 99,99 EUR).

LARK zaskakuje ceną

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej