Strona główna / Na czasie / Jeden pakiet zamiast 7 usług  
czwartek 13 sierpień 2009 | Serwis prasowy/KwF
Jeden pakiet zamiast 7 usług  
Zintegrowany system obsługi biura składający się z 7 e-usług jest już dostępny. Korzyścią jest w tym przypadku zniżka kosztów oraz możliwość obsługi zdalnej funkcji zawartych w pakiecie.

Obsługa internetowa nowoczesnego przedsiębiorstwa wymaga czasu, a żaden biznesmen nie lubi go marnować. Tracąc czas, traci się pieniądze. Ile funduszy można by zaoszczędzić, gdyby dało się zarządzać firmą z jednego miejsca? W odpowiedzi powstał zintegrowany system obsługi biura łączący 7 najważniejszych e-usług.

Multipakiet Moja eFirma

Teraz poznańska firma Ogicom przedstawia trzecią możliwość, niespotykaną do tej pory na polskim rynku usług IT. Oferowany Multipakiet Moja eFirma daje możliwość kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem z poziomu zaledwie jednej aplikacji. W dzisiejszych czasach Internet stanowi potęgę, której żadna firma nie powinna lekceważyć. Nie wszyscy przedsiębiorcy posiadają jednak umiejętności, aby szybko i bezproblemowo poruszać się po internetowych aplikacjach czy zarządzać firmą w trybie on-line. Tym bardziej, że różnym czynnościom często towarzyszą inne, skomplikowane procedury działania.

Do 3.000 zł oszczędności

Oczywiście, jeżeli ktoś nie ma do tego „głowy”, to do realizacji usług internetowych może oddelegować pracownika lub zlecić je zewnętrznej firmie informatycznej. Jednak niesie to ze sobą dodatkowe, niepotrzebne koszty.

Poczta, WWW, stat, faks, backup…

Multipakiet to aż 7 sprawdzonych e-usług zawartych w jednym, zintegrowanym programie. Ten nowatorski system dostępny jest na rynku wyłącznie w ofercie firmy Ogicom. Z jednego miejsca, w prosty i czytelny sposób przedsiębiorca może obsługiwać pocztę elektroniczną, edytować stronę internetową, obserwować statystyki, prowadzić korespondencję faksową za pośrednictwem konta email oraz backupować dane komputerowe w trybie on-line. Dodatkowo, profesjonalna domena pozwoli firmie zaistnieć i rozwinąć działalność w Internecie, a dostęp do wirtualnego serwera, zlokalizowanego w bezpiecznym data center, umożliwi zawsze szybkie i niezawodne otwieranie strony WWW. W pakiecie zawsze się opłaca - biznesmen zyskuje nie tylko czas, ale również oszczędza blisko 3 tysiące złotych.

Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu, obsługi aplikacji można nauczyć się praktycznie w kilka minut. Jednakże, indywidualni doradcy z Ogicom zawsze służą pomocą w razie jakichkolwiek problemów czy pytań. Możliwość konsultacji jest integralną częścią pakietu.

Rewolucyjną cechą pakietu Ogicom jest jego wszechstronność. Wielofunkcyjny jest nie tylko Multipakiet, ale też specjalny pilot firmy Logitech, który klient otrzymuje w prezencie. Ten darmowy gadget zapewnia kontrolę nad całym systemem domowej rozrywki. Dzięki temu oszczędzamy czas nie tylko w pracy, ale także w domowym zaciszu.

Promocja na nawigacje do końca 08/2009

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej