Strona główna / Na czasie / MSN.gazeta.pl - portal ruszył  
wtorek 01 wrzesień 2009 | Cezary Tchorek-Helm
MSN.gazeta.pl - portal ruszył  
Zapowiadany od początku wakacji portal MSN.gazeta.pl uruchomiony. Portal jest dzieckiem Agory oraz Microsoftu. Stronę techniczną oraz kontent zapewnia Agora.

Nowy portal zastąpił na polskim rynku dotychczasową wersję MSN. Oferta dla reklamodawców przewiduje m. in. pakiet połączonych stron głównych portalu Agory i Microsoftu oraz portali Gazeta.pl i Wyborcza.pl.

Multimedia i Hotmail

Portal w nowej odsłonie oferuje bogate treści o charakterze multimedialnym oraz informacje rozrywkowe i technologiczne. Nowy układ strony głównej portalu MSN.gazeta.pl zapewnia użytkownikom szybki dostęp do najświeższych wiadomości i popularnych usług, m.in. nowoczesnej poczty Hotmail, która jest wysoko oceniana choćby z uwagi na fakt, że nie rozsyła wiadomości komercyjnych.

Windows Live Messenger

Internauci będą również mogli z poziomu strony głównej portalu pobrać komunikator Windows Live Messenger, a także inne aplikacje wchodzące w skład pakietu Windows Live, który ułatwia użytkownikom systemu opearcyjnego Windows komunikowanie się w Internecie oraz zarządzanie takimi zasobami jak zdjęcia czy pliki. Aplikacje są dostępne bezpłatnie.

Bing

Dodatkowo, odwiedzający stronę MSN.gazeta.pl będą mieli możliwość korzystania z niedawno uruchomionej wyszukiwarki Bing, która spotyka się jak do tej pory z bardzo dobrymi recenzjami ekspertów i użytkowników.

„Nowy serwis jest efektem zawartego porozumienia pomiędzy Microsoft, a Agorą. Nasza współpraca zaowocowała uruchomionym dzisiaj portalem w jego nowej wersji. Liczymy, że nowy układ strony pozwoli użytkownikom w prosty sposób dotrzeć do aktualizowanych na bieżąco serwisów rozrywkowych
i informacyjnych, a także, że spotka się z ich uznaniem. Dzięki umowie milion realnych użytkowników poprzedniej wersji MSN uzyskało dostęp do wielu dodatkowych treści tworzonych przez Agorę
.” – powiedział Michał Kostrzewa z polskiego oddziału Microsoft.

Porażka polskiego MSN

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej