Strona główna / Na czasie / iPhone: dane do odzyskania
sobota 26 wrzesień 2009 | Serwis prasowy/E2H
iPhone: dane do odzyskania
Użytkownicy iPhone'ów, iPod'ów oraz komputerów Mac w Polsce już nie muszą martwić się o utratę danych przechowywanych na swoich urządzeniach. Autoryzowany dystrybutor produktów Apple w Polsce oraz firma zajmująca się profesjonalnym odzyskiwaniem danych podpisały umowę o współpracy.

Odzyskane dane bez utraty gwarancji

Umowa zawarta przez firmę iSource, jedynego autoryzowanego dystrybutora produktów Apple w kraju oraz polski oddział Kroll Ontrack, światowego lidera odzyskiwania danych, pozwoli odzyskać fanom produktów z jabłkiem w logo najcenniejsze dane z ich urządzeń bez utraty gwarancji. Podstawową korzyścią dla użytkowników produktów firmy Apple będzie możliwość szybkiego odzyskania danych, które utracili wskutek przypadkowego skasowania plików bądź zniszczenia sprzętu. Umowa, na mocy której firma iSource została partnerem Kroll Ontrack zawarta została we wrześniu 2009 roku.

Darmowa ekspertyza w laboratorium

Użytkownicy, którzy stracili dane ze swych nośników będą mogli przekazywać je do punktów serwisowych iSource. Następnie trafią one do katowickiego laboratorium odzyskiwania danych Kroll Ontrack, które jest najbardziej zaawansowaną technologicznie komórką tego typu na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Istotne, że ekspertyza wykonana w Kroll Ontrack jest bezpłatna.

„Podpisanie umowy o współpracy z firmą iSource to przede wszystkim korzyści dla tych fanów marki Apple, którzy pragną, by ich najważniejsze dane zostały odzyskane szybko, w sposób profesjonalny i bez utraty gwarancji. Dotyczy to zarówno użytkowników prywatnych, jak i firm, które coraz częściej decydują się na korzystanie z komputerów Mac” -  mówi Marek Suczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Kroll Ontrack.

Podpisana przez firmy umowa pozwoli ponadto na zakup programów Kroll Ontrack przeznaczonych m.in. do odzyskiwania danych utraconych przy kasowaniu danych, formatowaniu lub awarii systemu (program EasyRecovery) bezpośrednio w punktach serwisowych iSource.

Cieszymy się ze współpracy z Kroll Ontrack, ponieważ dzięki 20-letniemu doświadczeniu, zdobył on pozycję niekwestionowanego lidera branży odzyskiwania danych i analizy dowodów elektronicznych. Dzięki partnerstwu, iSource rozwinie swoją ofertę serwisową bazując na rozległej wiedzy, narzędziach oraz najnowszych dostępnych technologiach”  – mówi janusz Borodziński, Dyrektor ds. Techniki w firmie iSource.

Apple do 20 procent taniej

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej