Strona główna / Na czasie / Photoshop na iPhonie
czwartek 15 październik 2009 | Robert Kamiński
Photoshop na iPhonie
Nowa aplikacja Adobe udostępnia narzędzia do obróbki fotografii i atrakcyjne efekty wizualne użytkownikom telefonów iPhone.

Photoshop.com Mobile umożliwia obróbkę fotografii i dodawanie do nich efektów specjalnych. Aplikację można łatwo zintegrować z bezpłatnym kontem użytkownika serwisu Photoshop.com, aby udostępniać tam fotografie i tworzyć ich kopie zapasowe, oszczędzając cenne miejsce w pamięci telefonu. Nowa aplikacja jest dostępna bezpłatnie w serwisie Apple App Store.

photoshop iphone

Obsługa oprogramowania Photoshop.com Mobile dla iPhone jest bardzo łatwa. Fotografie można przeglądać w wersji pełnoekranowej i edytować za pomocą intuicyjnych, opartych na gestach narzędzi: od podstawowych funkcji cięcia, obracania i odwracania poprzez regulację nasycenia i odcieni kolorów, ekspozycji i jasności po przekształcanie fotografii kolorowych w czarno-białe.

Photoshop.com Mobile oferuje również ciekawe efekty specjalne. Dzięki funkcji Sketch fotografia może wyglądać jak rysunek, a Soft Focus lekko zamazuje obraz, nadając mu artystyczny wyraz. Warto też wykorzystać narzędzia Warm Vintage, Vignette i Pop: wystarczy jedno kliknięcie, aby zdjęcie zyskało niepowtarzalny wygląd i styl. Każdą wprowadzoną zmianę można cofnąć lub wykonać ponownie, co pozwala na eksperymenty bez obawy o utratę oryginalnej fotografii.

Ponadto Photoshop.com Mobile dla iPhone oferuje najnowszą wersję portfela fotografii cyfrowych, zapewniając użytkownikowi dostęp do całej swojej biblioteki Photoshop.com bezpośrednio z telefonu. Photoshop.com zapewnia 2 GB bezpłatnej pamięci fotograficznej online, co odpowiada ponad 1500 zdjęciom.

Więcej na temat telefonu iPhone

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej