Strona główna / Na czasie / Navigon ma nowe modele
niedziela 18 październik 2009 | Jan Petersen
Navigon ma nowe modele
Wprowadzane dwa nowe modele nawigacji są urządzeniami z różnych półek. Navigon 8410 to jedna z najbardziej zaawansowanych nawigacji będąca małym centrum komunikacyjnym i multimedialnym. Navigon 2410 jest modelem kompaktowym gdzie nacisk położono m.in. na obsługę pieszego.

 

NAVIGON 8410 – z telewizją

Zaawansowany technologicznie model NAVIGON 8410 to kombinacja unikalnych funkcji, obsługa oraz wysoka jakość materiałów. Pojemnościowy wyświetlacz pokryty prawdziwym szkłem reaguje na delikatny dotyk, będąc przykładem najlepszej dostępnej na rynku technologii.

Dla przykładu, ruch palcem po przekątnej ekranu aktywuje funkcję poleceń głosowych (Voice Interaction Pro), która pozwala w naturalny sposób komunikować się z urządzeniem. Real City3D jest z kolei pierwszą tego typu funkcją na świecie, która fotorealistycznie wyświetla budynki, ich fasady, ulice, przejścia dla pieszych i światła drogowe w wybranych europejskich miastach. Seria urządzeń NAVIGON 84 oferuje również wysokiej jakości rozrywkę, dzięki opcjonalnemu tunerowi telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T, który zamienia nawigację w przenośny odbiornik telewizyjny.

 

 

NAVIGON 2410 – z cyfrowym kompasem

Dzięki połączeniu nawigacji samochodowej i pieszej, nowe kompaktowe urządzenie segmentu podstawowego z ekranem o rozmiarze 3.5 cala komfortowo prowadzi do celu czy to samochodem czy pieszo. Funkcja NAVIGON Last Mile kieruje użytkownika do celu podróży po opuszczeniu pojazdu, a także z powrotem do niego, w drodze do domu. Dla tych, którzy nie rozstają się ze swoją nawigacją poza samochodem, NAVIGON 2410 jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest wyposażony w funkcję cyfrowego kompasu (E-Compass) dla zapewnienia dodatkowej orientacji. Pakiet rozwiązań oszczędzających do 50 procent energii, pozwala wydłużyć działanie urządzenia w trybie pieszym do 4 godzin. Dzięki wyświetlaniu mapy w trybie pionowym oraz paskowi do trzymania, urządzenie oferuje intuicyjną i komfortową nawigację pieszą.

Ceny, dostępność

Sugerowana cena detaliczna NAVIGON 8410 to 1799 PLN, a modelu NAVIGON 2410 – 699 PLN. Nawigacje mają być dostępne od przyszłego tygodnia.

Najnowsze nawigacje – przegląd

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej