Strona główna / Na czasie / Nowe możliwości IVONY
czwartek 22 październik 2009 | Mikołaj Radziwonowicz
Nowe możliwości IVONY
Jeżeli masz potrzebę aby ktoś czytał za ciebie, mamy dobrą wiadomość. Właśnie powstała nowa funkcjonalność znanego syntezatora mowy. Polega na automatycznym zastosowaniu funkcji lektora dla audiobooków czy odczytywaniu informacji ze stron internetowych.

 

IVO Software zaprezentowało nowy program typu text reader, który pomoże wykorzystać potencjał możliwości syntezatora mowy IVONA w codziennym życiu każdego z nas. Wszechstronny komputerowy lektor IVONA Reader odczyta dowolne teksty na domowych komputerach.

Reader jako uzupełnienie IVONY

IVONA Reader jest doskonałym uzupełnieniem uznanych na całym świecie głosów syntezatora mowy IVONA. Program wraz z głosami IVONA możemy użyć jako lektora. Najważniejszymi funkcjami programu są: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych - nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3, po zapisaniu do pliku dźwiękowego. Program integruje się z popularnymi aplikacjami: MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, iTunes i Skype. IVONA Reader posiada kilkadziesiąt dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań i potrzeb.

Darmowy trial

Ze strony internetowej producenta www.ivona.com/reader można za darmo pobrać w pełni funkcjonalną wersję programu na licencji trial. IVONA Reader jest w stanie pracować z dowolnym tekstem na komputerze - od najprostszego edytora tekstu, przez przeglądarki internetowe, po zaawansowane bazy danych i arkusze kalkulacyjne. IVONA Reader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5. Jest dostępny w sklepie internetowym www.ivona.com, także w specjalnych promocyjnych pakietach w różnych konfiguracjach językowych z głosami IVONA. Do programu dołączona jest również kolekcja bezpłatnych e-booków.

O IVONIE wiemy wszystko

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej