Strona główna / Na czasie / Przenieś dane z PC na Maka
piątek 06 listopad 2009 | Serwis prasowy/Apple
Przenieś dane z PC na Maka
Na rynku pojawiło się urządzenie pozwalające na łatwy transfer danych pomiędzy komputerem PC a produktami Apple. Prostota i bezpieczeństwo przeniesienia danych wspomagana jest dołączonym oprogramowaniem.
Tagi: apple, imac, komputer,

Kabel

Urządzenie to specjalny przewód, którego producentem jest firma Belkin. Switch-To-Mac Cable F4U001EA to przewód synchronizacyjny, który umożliwia bezpieczną transmisję danych z komputera PC na produkt z Cupertino.

„Użytkownicy pecetów, mimo, iż zdają sobie sprawę z zalet Maków, często boją się tzw. przesiadki. Ich najczęstszą obawą jest to, że stracą możliwość odtworzenia wielu cennych danych, jakie mają zapisane na swoim pececie, a w najlepszym wypadku będzie to żmudna praca. Nic bardziej błędnego, mówi” - Paweł Martyniuk, Product Manager firmy iSource, dystrybutora Apple oraz kabla F4U001EA.

Soft

Switch-to-Mac Cable umożliwia automatyczne przeniesienie muzyki, filmów, zdjęć, ustawień z komputera PC na Maka. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze - to kabel z dwiema wtyczkami USB i specjalnym modułem w środku. Po połączeniu za jego pomocą dwóch komputerów wystarczy zainstalować oprogramowanie dołączone do zestawu na obu komputerach, podłączyć kabel przez porty USB i wskazać katalog. Dodatkowo kabel Belkin do synchronizacji MAC-PC umożliwia skopiowanie ustawień oraz preferencji, takich jak  np. ulubionych stron z przeglądarki.

Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows Vista i XP a także z Mac OSX 10.4 i 10.5.

Nowości Apple

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej