Strona główna / Na czasie / Telekomunikacyjne laptopy tylko dla firm
poniedziałek 09 listopad 2009 | Jakub Krzysztof Szymaniak
Telekomunikacyjne laptopy tylko dla firm
Cztery rzeczy, które powinna mieć każda innowacyjna firma - telefon, faks, Internet i komputer. Dziś firma, która sprawnie przyswaja nowe technologie i korzysta z ich dobrodziejstw, zyskuje przewagę nad konkurencją – przebojem zdobywa nowych klientów i nowe rynki zbytu. Za tym kryje się... innowacyjność.

Nowe rozwiązania technologiczne zmieniają gospodarkę. Wystarczy spojrzeć na modele biznesowe, które przez lata zarabiały pieniądze – dziś ustępują miejsca nowym, opartym na innowacyjnych rozwiązań technicznych. To dzięki nim firmy zdobywają przewagę w swojej branży i co ważne, „bronią” się przed konkurencją z innych segmentów. Dla przykładu weźmy na warsztat rynek  telekomunikacyjny. Do niedawna rządziły na nim tradycyjne telekomy – obecnie ich głównym rywalem i zagrożeniem są wirtualni operatorzy, tacy jak: Skype, telefonia internetowa i sieci telewizji kablowych. To pokazuje siłę nowoczesnych technologii i jest drogowskazem w którą stronę powinna iść firma XXI wieku.

Wsparcie liderów rynku

Ostatnie miesiące ubiegłego roku przebiegły pod hasłem kryzysu, spowolnienia gospodarczego. Firmy zareagowały w sposób asekuracyjny - planując rok 2009, skoncentrowały się na redukcji wydatków. I tu zaczęły się schody. Gdzie obciąć koszty, żeby nie ucierpiał na tym prowadzony biznes? Na sprzęcie bez którego  w rynkowym wyścigu odpada się w przedbiegach? Czujność, trafna interpretacja potrzeb oraz szybka reakcja - to priorytety. Zwłaszcza dla liderów  branżowych, a takim w segmencie telekomunikacyjnym jest TP SA. Spółka przyglądała się rynkowi i analizowała swoją ofertę pod kątem funkcjonalności w dobie kryzysu gospodarczego. W wyniku tych działań, Telekomunikacja Polska wprowadziła na rynek nową ofertę- „Komputery dla Firm”.

Tylko dla biznesu

Komputery przenośne mają coraz więcej zastosowań w każdym biznesie, dlatego TP wprowadza do swojej oferty laptopy przygotowane specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. Wszystkie posiadają system operacyjny Windows (HP najnowszy Windows 7, NTT System Windows Vista Business), oprogramowanie antywirusowe oraz są gotowe do współpracy z mobilnym Internetem. „Komputery dla Firm” to oferta  adresowana do klientów biznesowych, którym zależy na wysokiej jakości komputerach o unikatowej konfiguracji, przygotowanych specjalnie z myślą o ich potrzebach.

Korzyści przedsiębiorcy

„Komputery dla Firm” to szeroka gama kilkunastu modeli laptopów Hewlett-Packard i NTT System.  Laptopy są produkowane na specjalne zamówienie TP i charakteryzują się unikalną na rynku konfiguracją. Komputery nie są dostępne w sprzedaży poza ofertą TP. Oprócz systemu operacyjnego Windows, laptopy posiadają oprogramowanie antywirusowe oraz są gotowe do współpracy z mobilnym Internetem. Ekrany od 12 do 17 cali, procesory - 2, 2,4 i 2,8 GHz , pamięć - od 2 do 4 GB.

3 lata gwarancji

To nie wszystko – korzystając z nowej oferty TP każda firma staje się posiadaczem innowacyjnych technologii bezprzewodowych, posiadających 3 lata gwarancji. Ponadto klient ma do dyspozycji helpdesk i serwis producentów, gwarantujący ewentualną naprawę w ciągu 3 dni roboczych - odbiór i zwrot naprawionych laptopów na koszt producenta. Użytkownicy oferty „Komputery dla Firm” zyskują  możliwość uzyskania rabatu przy zakupie większej liczby laptopów.

Nowa usługa internetowa TP

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej