Strona główna / Na czasie / Play bombarduje rynek, Plus odpowiada
piątek 13 listopad 2009 | eRKa
Play bombarduje rynek, Plus odpowiada
Katapulta będąca rekwizytem na konferencji Play była zapowiedzią świątecznej batalii o rynek - 29 gr za minutę w abonamencie i miksie oraz tani Internet. Plus podjął rękawicę.
Tagi: gsm, play, plus,

Operator Play wprowadził stawkę 29 gr za minutę za połączenia do wszystkich sieci, która obowiązuje zarówno w ramach abonamentu, jak i po jego wykorzystaniu. Dodatkowo w ramach promocji można przez pół roku płacić tylko połowę abonamentu. W promocji Święta z Play Online - taryfa z limitem przesyłu danych 5 GB – wynosi złotówkę przez pierwsze trzy miesiące w przypadku zakupu oferty w salonie. Kupując przez internet lub przez telefon, abonent otrzyma kolejny miesiąc za złotówkę. Cała umowa trwa półtora roku, a abonament po okresie promocyjnym wynosi 45 zł. Podobnie w przypadku limitu 10 GB - tu promocja dla osób kupujących w salonie trwa cztery miesiące, dla kupujących zdalnie - pięć. Po okresie promocji abonament kosztuje 80 zł.

Odpowiedź Plusa

Dokładnie taką samą stawkę- 29 groszy za minutę – zaoferował Plus w ofertach abonamentowych. Dodatkowo w ofercie pojawiły się atrakcyjne telefony-  Sony Ericsson W715 Walkman z GPS, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung Ultra Style z GPS i aparatem 5 Mpix. Oba telefony dostępne są za 1 zł w abonamencie za 75 zł oraz w doładowaniu 50 zł w Mixplusie. W ofercie znajduje się również nowość - dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.

Promocja przygotowana przez sieć Plus nie dotyczy wyłącznie nowych klientów. Abonenci sieci, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy, będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich oferty, w której  ceny telefonów  będą niższe nawet o 200 zł.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej