Strona główna / Na czasie / Nie hamuj się - mów głośno!
czwartek 26 listopad 2009 | eRKa/materiały prasowe
Nie hamuj się - mów głośno!
Choć rozmowa przez telefon w czasie jazdy może być niebezpieczna, widok kierowcy rozmawiającego przez komórkę nie należy do rzadkich. Tymczasem by rozmawiać swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie, wystarczy zainwestować w zestaw głośnomówiący Nokia HF-510, który jest już dostępny w sprzedaży.
Tagi: hands free, nokia,

HF 510

Urządzenie zapewnia kierowcy pełen komfort rozmów, wysoką jakość dźwięku, a do tego kosztuje ok. 300 LN, a więc tyle, ile w przybliżeniu kosztuje mandat za rozmawianie przez telefon w czasie jazdy.

Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-510 to wysokiej jakości urządzenie, którego można używać nie tylko w aucie, ale także w biurze czy domu. Jest niewielki (80 x 21mm), praktyczny i bardzo prosty w obsłudze.

By zapewnić kierowcy komfortową obsługę połaczeń, zestaw wyposażony został w wyświetlacz OLED, na którym widoczny jest numer telefonu rozmówcy. Zintegrowany z obudową klawisz odbierz/zakończ rozmowę, funkcje wybierania głosowego (voice dialing) i wybierania ostatniego numeru (redialing) zapewniają użytkownikowi zestawu pełną kontrolę w czasie połączeń. Dużą wygodą jest także klawisz głośności, za pomocą którego kierowca może przyciszyć lub podgłośnić połączenie, nawet w ciemności. Najwyższą jakość rozmów w czasie podróży gwarantuje zastosowanie procesora DSP, który eliminuje szumy z otoczenia oraz pogłos.

Dzięki zastosowaniu w zestawie HF-510 funkcji automatycznego wyłączania, kierowca wysiadając z samochodu nie musi już pamiętać o wyłączeniu urządzenia.

Zestaw głośnomówiący Nokia można umieścić w dowolnym miejscu za pomocą trzech sposobów mocowania (osłona przeciwsłoneczna, montaż do szybyi do deski rozdzielczej). W pełni naładowane urządzenie może nam służyć na ok. 31 godzin rozmów oraz do 186 godzin w trybie czuwania. HF-510 jest kompatybilny z większością telefonów.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej