Strona główna / Na czasie / Darmowy audyt WWW tylko przez tydzień
piątek 27 listopad 2009 | Jan Petersen
Darmowy audyt WWW tylko przez tydzień
Tylko dobrze optymalizowane strony WWW docierają na szczyty Google. Nawet największe starania, nie pomogą jeśli nasza strona jest po prostu źle skonstruowana, niezadbana. Właśnie dlatego warto skorzystać z tygodnia darmowych audytów.
Tagi: www, audyt, firma,

Specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym marka Grupy AdwebAdseo otwiera jedyny i unikalny tydzień bezpłatnego audytu stron firmowych. Niepowtarzalna okazja, skierowana głównie do ludzi biznesu i ich firm, zakłada dogłębną analizę firmowej witryny WWW z uwzględnieniem najważniejszych dla wyszukiwarek kwestii.

Wypełnij formularz – dostaniesz darmowy raport

Każdy, kto w terminie od 26 listopada do 3. grudnia wypełni formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.adseo.pl promocje w ciągu 7 dni otrzyma indywidualny raport z odpowiedziami na pytania m.in. jak Google widzi zgłoszoną stronę, co można zmienić, aby zajmować wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania oraz jak zoptymalizować witrynę. Co więcej, specjaliści Adseo sprawdzą krok po kroku webusability serwisu doradzając ewentualne zmiany nawigacyjne oraz rozwiązania, dzięki którym będzie on przyjaźniejszy użytkownikom. Jest to unikalna akcja na polskim rynku, która ma zadanie edukować klientów oraz pozwolić im na bezpłatne porady specjalistów ds. wyszukiwarek.

Witryny Google czyli koniec płatnych projektów WWW

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej