Strona główna / Na czasie / Nokia daje wolną rękę kierowcom
czwartek 10 grudzień 2009 | Serwis prasowy/Nokia
Nokia daje wolną rękę kierowcom
Nokia w ramach kampanii „Dajemy Ci wolną rękę”, dla 1000 kierowców z całej Polski zrefunduje koszty montażu samochodowego zestawu głośnomówiącego. Akcja rusza już od tego weekendu i wielu kierowców będzie mogło w znaczący sposób poprawić swoje bezpieczeństwo. Wystarczy że odwiedzą jedną z wybranych stacji Statoil lub stronę www.dajemyciwolnareke.pl i zdobędą voucher na darmową instalację zestawu głośnomówiącego dowolnej marki.
Tagi: nokia,

Jak pokazują badania, 59% Polaków deklaruje, że prowadząc samochód równocześnie rozmawia przez telefon komórkowy, z czego aż 67% trzyma go ręką lub ramieniem przy uchu. Dzieje się tak chociaż 97% wszystkich badanych przyznaje, że zdaje sobie sprawę z tego, że rozmawianie przez telefon komórkowy grozi mandatem, a 95 % wie, że jest to niebezpieczne. Co w takim razie można zrobić, aby jeździć bezpieczniej?

 

Zestaw głośnomówiący to bezpieczeństwo

Dzięki zestawom głośnomówiącym kierowcy podczas rozmowy mogą kontrolować sytuację na drodze trzymając obydwie ręce na kierownicy. Ten alternatywny sposób rozmawiania przez telefon jest nie tylko bezpieczny, dozwolony przez prawo, ale i wygodny - jakość rozmowy jest bardzo dobra, a łączność Bluetooth sprawia, że urządzenie łączy się z telefonem po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

 

Refundowane koszty instalacji 1000 zestawów

Instalacja zestawu to stosunkowo prosta czynność, która jednak wymaga wykwalifikowanego specjalisty. Firma Nokia – organizator kampanii „Dajemy Ci wolną rękę – postanowiła ułatwić wszystkim kierowcom  wyposażenie swojego samochodu w zestaw głośnomówiący poprzez akcję refundowania kosztów montażu 1000 zestawów. Co więcej, część z punktów biorących udział w programie oferuje możliwość wykonania montażu bezpośrednio u klienta!

 

Gdzie pobrać voucher

Vouchery dystrybuowane będą w dniach 11-12 grudnia br. w godz. 11.00-19.00 na wybranych 12 stacjach paliw partnera akcji – firmy Statoil. Pierwsze 1000 osób, które zgłosi się z voucherem do wybranych punktów instalacyjnych na terenie całej Polski, otrzyma zwrot kosztów instalacji samochodowego zestawu głośnomówiącego dowolnej marki, wykonanej przez autoryzowany punkt instalacyjny. Akcja rozdawania voucherów będzie miała miejsce w 7 miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Częstochowa) na następujących stacjach Statoil:

 

 • Wrocław, ul. Karkonoska 52
 • Wrocław, ul. Sucha 15C
 • Kraków, ul. Armii Krajowej 10
 • Kraków, Oś. Dywizjonu 303 nr 21a / Andersa
 • Warszawa, ul. Puławska 86
 • Warszawa, ul. Rosoła / Jastrzębskiego 220
 • Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 93
 • Gdynia, ul. Morska 78A
 • Poznań, ul. Bobrzańska 21
 • Poznań, ul. Wojciechowskiego 4
 • Częstochowa, ul. Al. Wojska Polskiego 121/127
 • Częstochowa, ul. Bardowskiego 64/68

 

Wraz z voucherem wszystkim zainteresowanym wręczane będą naklejki na samochód przygotowane przez znanego rysownika Marka Raczkowskiego.

 

Osoby, które w tych dniach nie będą miały okazji odwiedzić stacji Statoil mogą, po uprzedniej rejestracji, wydrukować voucher ze strony www.dajemyciwolnareke.pl. Tam znajduje się również pełna lista punktów instalacyjnych wraz z adresami i numerami kontaktowymi oraz licznik informujący o ilości darmowych instalacji, które pozostały do wykorzystania z zapewnionej przez organizatorów puli jednego tysiąca. Akcja trwa do 28.02.2010 lub do wyczerpania limitu darmowych instalacji. Partnerem akcji rozdawania voucherów jest Statoil Poland.

 

Top 10 - najbardziej poszukiwane komórki

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej