czwartek 24 grudzień 2009 | Serwis prasowy/E2H

Nokia daje 30 000 darmowych aktualizacji

W związku z ogromnym zainteresowaniem nawigacją pieszą i wyczerpaniem limitu 10 000 darmowych pakietów Nokia Poland postanowiła zaoferować dodatkowe 30 000 licencji dla osób, które zaktualizują Nokia Maps do wersji Ovi Mapy.

W tym celu wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/nawigacjapiesza i podać swój numer telefonu, a kod aktywacyjny na bezpłatną nawigację zostanie wysłany SMS-em. Licencja musi być aktywowana do końca stycznia 2010 roku.

Funkcja nawigacji pieszej w Ovi Mapach Nokia to ścieżki i skróty dla pieszych w miastach i w terenie, które ułatwią i uprzyjemnią codzienne spacery. Użytkownicy wszystkich modeli wyposażonych w Ovi Mapy otrzymują mapy Polski i mogą za darmo wgrać do telefonu mapy całego świata, a tym samym wyposażyć się w wygodny i podręczny atlas geograficzny, który będą mieć zawsze mają przy sobie.

Ponadto mogą korzystać z map 3D, wysokiej rozdzielczości map satelitarnych oraz map terenowych. Dzięki Ovi Mapom zarówno podróż samochodową, jak i pieszą, można zaplanować wcześniej na komputerze domowym na stronie www.maps.ovi.com, a następnie zsynchronizować ze swoim telefonem.

Darmowe instalacje zestawów hands-free