Strona główna / Na czasie / Oskar IT dla AutoMapy - Nawigacji 2009 roku
sobota 27 luty 2010 | Informacja prasowa
Oskar IT dla AutoMapy - Nawigacji 2009 roku
AutoMapa została nagrodzona statuetką Wirtualnego Telefonu -prestiżową nagrodą magazynu Mobile Internet. Wirtualne Telefony przyznawane są za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w minionym roku.

Już drugi raz z rzędu AutoMapa została wybrana przez Kapitułę Konkursu najlepszą Nawigacją Roku. Nagroda w tym plebiscycie, to potwierdzenie jakości, innowacyjności i zaufania, jakim AutoMapa jest darzona przez blisko pół miliona swoich wiernych użytkowników. Wręczając nagrodę AutoMapie, Kapituła Konkursu szczególnie podkreśliła działanie AutoMapa Traffic - jedynego w Polsce systemu wyznaczania tras z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line.

"- Każda nagroda, którą otrzymujemy motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Cieszy nas, że doceniana jest nie tylko jakość i dokładność AutoMapy, ale i innowacje, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju nawigacji. Fakt, że AutoMapa jest najczęściej nagradzaną nawigacją na rynku jest dla nas wielkim wyzwaniem. Musimy bowiem sprostać najwyszszym oczekiwaniom ze strony użytkowników."- powiedział, odbierając nagrodę Wirtualnego Telefonu, Janusz M. Kamiński, Szef PR i Marketingu AutoMapy.

Tylko w ciągu 2 miesięcy 2010 roku AutoMapa otrzymała kilka prestiżowych nagród, uzyskując m.in. tytuł Programu Roku specjalistycznego magazynu PC World, nagrodę Produktu Roku PDAClub.pl czy tytuł Najlepszego Polskiego Developera.

Dziewiąta edycja konkursu "Wirtualnych Telefonów" była podsumowaniem osiągnięć rynku teleinformatycznego w 2009 roku oraz miejscem spotkania najważniejszych osobistości polskiej branży IT i nowych technologii.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej