Strona główna / Na czasie / Nokia Booklet 3G w sprzedaży
poniedziałek 01 marzec 2010 | Jan Petersen/Nokia
Nokia Booklet 3G w sprzedaży
Nokia uruchomiła zapisy na niedostępne jeszcze w sprzedaży urządzenia. Można zapisać się na zakup laptopa Nokia Booklet 3G oraz telefonu Nokia X6 16 GB. Pierwsze egzemplarze Nokia X6 16GB w cenie 1599 PLN trafią do użytkowników już w połowie marca, zaś Nokia Booklet 3G w cenie 2999 PLN z futerałem w komplecie – dwa tygodnie później.

Nokia Booklet 3G to lekki i bardzo poręczny mini-laptop w aluminiowej obudowie, który  udostępnia pełnię zaawansowanych możliwości komputera osobistego. Przy sięgającym 12 godzin czasie działania baterii, jest stworzony dla osób prowadzących mobilny styl życia. Duży wybór opcji łączności oferuje użytkownikom szybki dostęp do Internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi, umożliwiając im jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili i każdej okazji.  

10-calowy, szklany ekran przygotowany do wyświetlania obrazu HD oraz wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją OviMaps , w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. Nokia Booklet 3G udostępnia także inne zaawansowane usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie milionów utworów ze sklepu Nokia Music Store

 

 

 

 

 

Muzyczne inspiracje z  Nokia X6

Muzyczny model Nokia to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki. Jego pamięć wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie kolekcji ulubionej muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o proporcjach 16:9 i przekątnej 3,2. Nokia X6 16GB docenią nie tylko miłośnicy muzyki, ale i osoby lubiące być w stałym kontakcie z przyjaciółmi. Nokia X6 16 GB tętni życiem, dając dostęp z ekranu głównego do 20 znajomych, ulubionych wirtualnych społeczności, takich jak Facebook oraz do Ovi Sklepu.

Nawigacja do smartfonu za darmo

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej