Strona główna / Na czasie / Motorola planuje rozwój w Polsce
środa 31 marzec 2010 | Cezary Tchorek-Helm/Motorola
Motorola planuje rozwój w Polsce
Znana na rynku konsumenckim z komórek Motorola, ogłosiła plany dalszej ekspansji w sektorze rozwiązań korporacyjnych. Standardu TETRA używają m.in. służby bezpieczeństwa publicznego i administracja.

Obecny w Warszawie Manuel Torres, szef EMEA Motoroli zapowiedział połączenie 2 działów firmy - Enterprise Mobility (rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw) oraz Public Safety (rozwiązań telekomunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego).

  • Motorola przedstawiła najnowszą ofertę rozwiązań mobilnych skierowanych do różnych sektorów: transportu, logistyki, energetyki, handlu detalicznego, przemysłu wytwórczego, służby zdrowia oraz administracji państwowej. Oferta Motoroli obejmuje technologię RFID, skanery kodów kreskowych, wytrzymałe komputery mobilne i radiotelefony, infrastrukturę łączności bezprzewodowej oraz rozwiązania do komunikacji radiowej.

„Bardzo poważnie podchodzimy do polskiego rynku. Łączna liczba naszych polskich pracowników – w biurze warszawskim oraz w Centrum Oprogramowania w Krakowie to ponad tysiąc osób. Motorola jest obecna w Polsce już od 18 lat i cały czas mocno angażuje się w tutejszy rynek. Wierzę, że dział EMS, kierowany przez Jacka Drabika przyczyni się do tego, że polskie instytucje publiczne, przedsiębiorstwa prywatne, jak również konsumenci będą szeroko korzystali z szybkiego, niezawodnego oraz bezpiecznego bezprzewodowego dostępu do informacji” – powiedział Torres.

  • Torres podkreślił też, że Motorola oferuje nie tylko urządzenia ale również cały system obsługi posprzedażnej gwarantujący nieprzerwaną pracę poszczególnych rozwiązań.  Szef Motorola Poland Jacek Drabik akcentował zaangażowanie firmy w inwestycje w ludzi a także doskonałą współpracę z sektorem nauki, m.in. AGH.    

Łączność dla MSP

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej