Strona główna / Na czasie / Acer K11: mini projektor, maxi możliwości
poniedziałek 10 maj 2010 | eRKa
Acer K11: mini projektor, maxi możliwości
Na rynek trafił kolejny projektor „kieszonkowy” – Acer K11 - wyróżniający się wyjątkowymi parametrami i bogatym wyposażeniem.
Tagi: projektor, acer,

Nowy projektor K11 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę LED, która znacznie podwyższa jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana bańka. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED zapewnia lepsze nasycenie barw oraz większy kontrast.

Skala mikro

Acer K11Pomimo kompaktowych wymiarów, projektor K11 cechuje się wyjątkową jakością obrazu. Dzięki innowacyjnej technologii LED, ten niewielki projektor zapewnia jasność 200 lumenów ANSI i współczynnik kontrastu 2000:1, co pozwala na wyświetlanie czystego i żywego obrazu o wyraźnych szczegółach. Ponadto, technologia Acer SmartFormat gwarantuje obsługę różnorodnych formatów obrazu, w tym 4:3 oraz 16:9, dzięki czemu użytkownicy nie muszą przełączać rozdzielczości w notebooku z panoramicznym wyświetlaczem.

Przy masie nieco ponad pół kilograma (0,61 kg) i wymiarach tylko 122 x 116 mm, mini projektor K11 jest jednym z najmniejszych i najlżejszych projektorów na rynku. Dzięki temu, jest idealnym urządzeniem dla osób dużo podróżujących. W celu zapewnienia łatwej obsługi, panel sterowania został wbudowany w powierzchnię obudowy.

Wyposażenie

Acer K11 jest wyposażony w port USB i czytnik kart pamięci SDHC, które zapewniają pełny dostęp do treści multimedialnych, w tym plików audio, wideo oraz graficznych. W projektorze Acer K11 zastosowano też port HDMI™ umożliwiający łatwe podłączanie źródeł sygnału o rozdzielczości HD oraz przesyłanie nieskompresowanych danych wideo i dźwięku wielokanałowego.

Technologia Acer InstantPack pozwala na odłączenie kabla sieciowego zaraz po wyłączeniu projektora, bez ryzyka, że urządzenie ulegnie uszkodzeniu. Rozwiązanie to przydaje się, gdy bezpośrednio po prezentacji użytkownik musi zabrać projektor ze sobą. Nie trzeba już czekać, aż projektor wystygnie. Zaraz po zakończeniu prezentacji użytkownik może spakować projektor i wyjść.

Cena projektora K11 wynosi 1 519 zł brutto.

Kieszonkowy projektor od Dell'a 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej