Strona główna / Na czasie / iPad już w Polsce!
piątek 14 maj 2010 | informacja prasowa
iPad już w Polsce!
Polscy klienci mogą wreszcie zobaczyć to urządzenie na własne oczy - bo słynny iPad pojawił się właśnie w ofercie sieci sklepów Vobis. Dodajmy, że Vobis to pierwszy "nieinternetowy" sklep w naszym kraju, w którym iPada można obejrzeć i od ręki kupić.
Tagi: tablet, apple, ipad,

Rewolucyjny. Przełomowy. Niepowtarzalny - tak znawcy nowych technologii i zwykli użytkownicy określają iPada, czyli najnowsze dzieło słynnej amerykańskiej firmy Apple.

iPadiPad to urządzenie wielofunkcyjne - świetnie sprawdza się jako narzędzie do przeglądania stron internetowych, pisania e-maili, czytania e-książek (tzw. ebooków), oglądania filmów, grania, słuchania muzyki i wielu, wielu innych zadań. Tak naprawdę liczba jest zastosowań jest nieograniczona - w każdej chwili możemy ją rozszerzyć, instalując najróżniejsze aplikacje oraz gry z serwisu App Store.

Tablet Apple obsługuje bezprzewodowe sieci WiFi, wyposażone jest w tzw. akcelerometr, dzięki któremu iPad wykrywa, w jakiej pozycji - poziomo czy pionowo - jest trzymany przez użytkownika i odpowiednio dopasowuje zawartość ekranu). W urządzeniu zastosowano również moduły bluetooth i GPS oraz baterię, dzięki której czas pracy urządzenia sięga… 10 godzin! Ekran o przekatnej 9” , wykonany w technologii LCD IPC i podświetlony diodami LED, obsługuje technologię Multitouch, dzięki której użytkownik może operować kilkoma palcami jednocześnie i rozciągać zdjęcia czy obrazy "chwytając" je za rogi.

iPad trafił na rynek amerykański kilka tygodni temu - termin oficjalnej europejskiej premiery na razie nie jest znany. Ale iPad jest już dostępny w Polsce - urządzenie można obejrzeć i kupić w wybranych salonach Vobis Digital (możliwy jest także oczywiście zakup w sklepie internetowym www.vobis.pl). Model Apple iPad 16 GB WiFi dostępny jest w cenie 2699zł.

"Firma Vobis zawsze stara się, aby jej klienci jako pierwsi otrzymywali dostęp do najnowszych technologii i urządzeń. Tym razem dzięki naszym staraniom, każdy chętny będzie mógł w dogodny dla siebie sposób kupić iPada. Wystarczy pojawić się w wybranym salonie Vobis Digital, aby na własne oczy zobaczyć ten nowatorski produkt firmy Apple i dokonać bezpiecznego zakupu tabletu" - mówi  Dawid Kędzia Product Manager  w firmie Vobis.

POLECAMY: 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej