Strona główna / Na czasie / Windows na komputerach Mac
niedziela 30 maj 2010 | informacja prasowa
Windows na komputerach Mac
VMware Fusion 3.1 — najlepszy mechanizm do uruchamiania systemu Windows na komputerach Mac — jest już dostępny na całym świecie w ramach bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich użytkowników produktu VMware Fusion 3.

Najważniejsze cechy produktu VMware Fusion 3.1 wyposażonego w więcej niż 20 nowych funkcji to:

 • Szybsze działanie: szybsze uruchamianie aplikacji, bezproblemowe przewijanie, szybsze wznawianie  ze stanu wstrzymania oraz większa wydajność pracy dysku w celu zapewnienia o 35% lepszej całkowitej wydajności niż w przypadku rozwiązania VMware Fusion 3.0.
 • Wydajniejsza grafika 3D: znaczne ulepszenia wydajności Windows Aero oraz obsługa OpenGL 2.1 w systemach Windows Vista i Windows 7 dają nawet pięciokrotnie większą wydajność grafiki 3D. Produkt VMware Fusion 3.1 jest również wspierany i zalecany przez producenta oprogramowania Autodesk for AutoCAD 2011.
 • Łatwość przejścia na komputery Mac:VMware Fusion 3.1 jest najszybszym
  i najtańszym sposobem przeniesienia całego komputera PC klienta na komputer Mac. Zawiera on wszystkie narzędzia niezbędne do migrowania za pośrednictwem standardowego kabla Ethernet, kabla FireWire lub sieci bezprzewodowej.
 • USB EasyConnect: łatwe przypisywanie urządzenia USB do maszyny wirtualnej
  lub komputera Mac i zapamiętanie preferowanego wyboru.
 • Jednolitość: obsługa funkcji Dock Exposé w systemie Mac OS X Snow Leopard powoduje, że aplikacje systemu Windows stają się równie łatwe w użyciu, jak aplikacje Mac.
 • Obsługa większych maszyn wirtualnych: wprowadzenie obsługi 8-procesorowej architektury SMP oraz zwiększenie wielkości wirtualnego dysku twardego z 950 GB do 2 TB powoduje, że zaawansowani użytkownicy mogą w większym stopniu wykorzystać możliwości produktów Apple Mac Pro i Xserve.
 • Dostępność i ceny: użytkownicy produktu VMware Fusion 3 mogą automatycznie pobrać bezpłatną aktualizację do produktu VMware Fusion 3.1 za pośrednictwem wbudowanej funkcji aktualizacji oprogramowania. Użytkownicy, którzy chcą dokonać aktualizacji z wcześniejszych wersji produktu VMware Fusion mogą dokonać tego w Internecie na stronie vmware.com/fusion za 39,99 USD.

Dla nowych użytkowników produkt VMware Fusion jest dostępny na stronie vmware.com/fusion, w serwisie Apple Online Store® (apple.com), w sklepach detalicznych Apple, w serwisie Amazon.com oraz u innych autoryzowanych dilerów. Sugerowana cena detaliczna 79,99 USD obejmuje całość oprogramowania, które jest niezbędne do przejścia
z komputera PC na komputer MAC.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej