czwartek 17 czerwiec 2010 | Serwis prasowy/940

Nowa Emporia u 4 operatorów

EmporiaELEGANCE to telefon przeznaczony dla dojrzałych konsumentów wyposażony w ułatwienia cenione w wieku 50 plus. Estetyka nowego modelu emporia odzwierciedla współczesne trendy wzornictwa. – Prosta w użyciu technika w eleganckiej oprawie to przedmiot pożądania ludzi w różnym wieku – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom.


 

Dostęp do menu emporiaELEGANCE zapewniają boczne przyciski, dzięki którym można skorzystać z najważniejszych funkcji, takich jak SMS czy budzik. Podobnie jak inne modele tej marki, również emporiaELEGANCE ma duże, łatwo wyczuwalne klawisze, szeroki wyświetlacz z czytelnymi literami i wydajny głośnik, który jest przystosowany do pracy np. z  aparatami słuchowymi.

  • emporiaELEGANCE to pierwszy z rodziny emporia telefon posiadający kolorowy wyświetlacz OLED (organiczne diody elektroluminescencyjne), który cechuje duża jasność przy mocnym kontraście, dzięki czemu wyświetlana treść jest czytelna bez potrzeby korzystania z okularów.
  • emporiaELEGANCE (obudowę  wzbogacono o elementy  z polerowanej stali) będzie dostępna w Polsce w ofercie czterech głównych operatorów sieci komórkowych, tj. Plus, Era, Play i Orange. Sugerowana cena detaliczna emporiaELEGANCE bez abonamentu to około 470 zł.

 

emporiaELEGANCE

Częstotliwość

GSM 900/1800

Wyświetlacz

1,8 cala, 160 x 128 pikseli

Kolorowy wyświetlacz OLED

Najważniejsze cechy

Elegancja

Łatwa obsługa

Transmisja danych

Tekst, głos

Bateria

Czas gotowości: 250 godzin

Czas rozmów: 3 godziny

Dźwięk

Donośny głośnik

Dostosowany do pracy
z aparatami słuchowymi

Wymiary        

106 x 50 x 17 mm

Akcesoria

Ładowarka samochodowa

Skórzany futerał

Ładowarka biurkowa
z głośnikiem

 Test najbardziej oczekiwanego telefonu