wtorek 22 czerwiec 2010 | E2H

Panasonic: profesjonalne LCD

Panasonic Professional Visual Displays Europe (PVDE) poinformował dzisiaj o wprowadzeniu pierwszych dwóch modeli swojej linii profesjonalnych ekranów LCD. Wyświetlacze powstały z myślą o ich zastosowaniu w miejscach o dużej jasności, dlatego idealnie nadają się do eksploatowania na recepcjach czy jako nośniki cyfrowej reklamy.

 

Pierwsze dwa modele o przekątnych 32” oraz 42” zostały wyposażone w najnowszą technologię LCD, która zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach. Nowe wyświetlacze posiadają wbudowany tuner cyfrowy oraz panel IPS, który zapewnia kąt widzenia 178°, dzięki czemu dostarcza czyste obrazy niezależnie od pozycji w stosunku do ekranu. Moduł RS-232C pozwala na zdalną obsługę wyświetlacza poprzez urządzenie zewnętrzne. Rozwiązanie to jest wprost idealne dla hoteli oraz recepcji firmowych, jak i także do wyświetlania materiałów promocyjnych w sklepach.

 

W przypadku złożonych instalacji, dane mogą być transferowane za pośrednictwem kart SD i kopiowane na inne wyświetlacze przy użyciu ustawień klonowania. W praktyce eliminuje to konieczność każdorazowego, oddzielnego dokonywania ustawień za pomocą pilota zdalnego sterowania. Funkcja dostosowywania ekranu początkowego (Initial Screen Customization Function) jest również praktyczna z punktu widzenia punktów usługowych. Pozwala ona na uzupełnienie menu ekranu startowego o informacje na temat firmy oraz materiały graficzne, jak logo.

 

Modele 32 "i 42" są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej

  • 32” – 2900 PLN (netto)
  • 42” – 3900 PLN (netto).

Aktualne TOP5 monitorów