Strona główna / Na czasie / D-Link: restrukturyzacja
wtorek 22 czerwiec 2010 | Cezary Tchorek-Helm/D-Link
D-Link: restrukturyzacja
Firma D-Link ogłosiła dziś plany restrukturyzacji oddziałów w Europie Wschodniej. Proces ten jest związany z dalszym zwiększaniem obecności firmy w Europie. Wiceprezesem oddziału środkowo- i wschodnioeuropejskiego mianowano Thomasa von Barossa. Odpowiedzialność Stefano Nordio, wiceprezesa D-Link na Europę Południową, rozszerzyła się o kolejne regiony.
Tagi: d-link, router,

Thomas von Baross jest od stycznia 2005 roku dyrektorem zarządzającym w oddziale D-Link Central Europe, gdzie odpowiada za działania firmy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Teraz przejmuje także odpowiedzialność za oddziały firmy w Polsce, Czechach, Bułgarii, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Wcześniej tę funkcje pełnił Roman Napierała, dyrektor zarządzający D-Linka w Europie Wschodniej, który rozstał się z firmą.

Stefano Nordio dołączył do firmy w 1999 roku, a od 2001 roku jest odpowiedzialny za działania firmy we Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Francji i Portugalii. W ramach restrukturyzacji zakres ten został poszerzony o Albanię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Macedonię, Czarnogórę, Serbię i Słowenię.

Zarówno Thomas von Baross, jak i Stefano Nordio nadal podlegają bezpośrednio Kevinowi Wenowi, prezesowi D-Link Europe.

„Nowa struktura organizacyjna umożliwi prowadzenie szybszych i bardziej elastycznych działań w Europie i zapewni lepszą współpracę między oddziałami. Restrukturyzacja zapewni nam zwiększenie sprzedaży i rozszerzenie działań marketingowych oraz dostosowanie ich w poszczególnych krajach. Zarówno Thomas von Baross, jak i Stefano Nordio doskonale sprawdzili się na swoich dotychczasowych pozycjach i jestem pewny, że ich doświadczenie pomoże w dalszym rozwoju firmy i zwiększaniu rozpoznawalności naszych rozwiązań w Europie” – powiedział Kevin Wen.

Top5 routerów

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej