Strona główna / Na czasie / Najnowsza MapaMap 6.5: o 25 % taniej
wtorek 22 czerwiec 2010 | erka
Najnowsza MapaMap 6.5: o 25 % taniej
Na rynku jest już nowa wersja oprogramowania do nawigacji MapaMap, oznaczona numerem 6.5. Wprowadza ona pakiet map cyfrowych Polski z II kwartału 2010 oraz znaczne ułatwienia w procesie instalacji tego oprogramowania. Wraz z premierą nowej wersji MapaMap wystartowało oficjalne forum dyskusyjne użytkowników MapaMap, oraz letnia, 25% promocja na aktualizacje map.

MapaMap 6.5 to najnowsza wersja nawigacji MapaMap, która oferuje mapy cyfrowe Polski z II kwartału 2010 roku. Najnowsze mapy oznaczone są symbolem PL-2010Q2 zawierają 5.983 plany miast i miejscowości w tym 3.269 szczegółowych planów z adresami i restrykcjami drogowymi. Nowe mapy rozwijają siatkę dróg, których aktualnie jest ponad 449 tysięcy kilometrów oraz ścieżki rowerowe (16.030 km) i piesze szlaki turystyczne (19.796 km). Producent nie zapomina także o aktualizacji obiektów POI, których aktualnie jest ponad 204 tysiące w tym 1.783 fotoradary. Nowością są także informacje o ograniczeniach prędkości w 122 miastach oraz na wszystkich drogach w pięciu województwach: Lubelskim, Lubuskim, Mazowieckim, Podlaskim oraz Warmińsko Mazurskim.

mapamapW wersji 6.5 duży nacisk położony został na ułatwienie użytkownikom instalacji nowych map. Gruntowna przebudowa instalatora umożliwia uruchomienie MapyMap 6.5 bez odwiedzania internetowego serwisu obsługi klienta i generowania w nim specjalnego klucza odblokowującego. Teraz cały proces odblokowania odbywa się automatycznie - inteligentny instalator przeprowadza go za użytkownika - wymagane jest jedynie podłączenie urządzenia GPS do komputera z dostępem do Internetu.

Wraz z premierą MapaMap 6.5 na portalu mapowym mapGO.pl, który skupia wokół siebie społeczność użytkowników nawigacji MapaMap, uruchomione zostało forum dyskusyjne. Celem forum jest umożliwienie dialogu użytkownikom MapaMap oraz bezpośrednia wymiana doświadczeń pomiędzy zaawansowanymi, a początkującymi użytkownikami. Odbywające się na forum dyskusje i ew. zgłaszane pomysły będą także inspiracją dla producenta – w jakim kierunku powinien podążać rozwój MapaMap. Porad na forum udzielać będą oczywiście także i specjaliści z pomocy technicznej producenta.

Przed wakacyjnymi wyjazdami warto zawsze zaktualizować mapy – na polskich drogach sporo się jednak zmienia. Aby ułatwić użytkownikom tę aktualizację, producent MapyMap wprowadził specjalną Letnią Promocję w ramach, której przez stronę internetową www.MapaMap.pl aktualizacje map można kupić o 25 % taniej.

IMAGIS SA producent MapyMap - jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej