Strona główna / Na czasie / Outbox i Capgemini dla TP
wtorek 13 lipiec 2010 | Cezary Tchorek-Helm
Outbox i Capgemini dla TP
Firmy Outbox oraz Capgemini podpisały umowę o współpracy przy realizacji projektów dla Grupy TP. Projekty dotyczą rozwiązań zarządzania relacją z klientem oraz rozwoju i utrzymania systemów informatycznych.

Umowa ramowa pomiędzy Outbox i Capgemini Polska Sp. z o.o. określa warunki współpracy pomiędzy firmami w zakresie świadczenia dla Grupy Telekomunikacji Polskiej oraz PTK Centertel usług rozwoju i wsparcia eksploatacji kilkudziesięciu systemów w domenie CRM przez najbliższe trzy lata.

„Wierzymy, że na potrzeby Grupy TP stanowimy idealny duet kompetencyjny, co pozwoli nam dostarczać jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Współpraca Outbox z Capgemini otwiera  nam szereg możliwości dalszego dynamicznego rozwoju naszej firmy zarówno w Polsce jak i za granicą. Dla Outbox podpisanie tego kontraktu oznacza znaczący wzrost wolumenu prac, a w efekcie zwiększenie przychodów firmy szacowane na 20%” – podkreśla Marcin Ciesielski, członek zarządu Outbox

Umowa obowiązuje przez najbliższe trzy lata. Zasady partnerstwa długoterminowego otwierają Capgemini oraz Outbox możliwość wykonywania całości prac we wszystkich systemach wspierających TP i Orange w sprzedaży i obsłudze klienta. Współpraca pomiędzy Outbox a Capgemini obejmuje nie tylko rynek Polski ale również pozostałe kraje europejskie, w których działa właściciel TP SA - grupa France Telecom.

„Podpisanie umowy ramowej pozwalającej na określenie wolumenu prac na najbliższe trzy lata jest dla nas bardzo ważnym krokiem stabilizującym komfort współpracy. Zmiana modelu współpracy z Grupą TP  na długoterminowe partnerstwo z Capgemini pozwoli na znacznie lepsze dostosowanie kompetencji, przygotowanie zespołu oraz szybsze reagowanie na potrzeby TP, tak potrzebne przy obecnej dynamice rynku telekomunikacyjnego.” – dodaje Jakub Wasielewski z zarządu Outbox.

  • Capgemini  Poska Sp. zo.o. należąca do Grupy Capgemini świadczącej globalnie usługi konsultingowe, informatyczne i outsourcingowe, rozpoczęła współpracę z Outbox na potrzeby realizacji prac dla TP i Orange. Współpraca pomiędzy Outbox a Grupą TP rozwija się od 2005 roku. W tym czasie Outbox zrealizował dla TP i Orange szereg projektów informatycznych w obszarze CRM.
Największa sieć łączności

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej