Strona główna / Na czasie / Kolejny mikro projektor
poniedziałek 19 lipiec 2010 | erka
Kolejny mikro projektor
Samsung Electronics  zaprezentował swój pierwszy picoprojektor – przenośne, nowoczesne i przystępne cenowo urządzenie przeznaczone do przeprowadzania prezentacji multimedialnych w dowolnym miejscu.
Tagi: projektor, samsung,

Model SP-H03 waży jedynie 210g, a po wyjęciu baterii zaledwie 130g, co czyni go lżejszym niż większość obecnych na rynku smartphone’ów. Wymienna bateria pozwala na pracę nawet do dwóch godzin w trybie Eco, dzięki czemu nie musisz się już martwić szukaniem gniazdek elektrycznych i przedłużaczy.

Tak niewielkie urządzenie jakim jest SP-H03 może wyświetlać nawet bardzo złożone prezentacje: dzięki 30 ANSI lumenom, jest on najjaśniejszym spośród małych projektorów. SP-H03 daje jasny i wyraźny obraz o przekątnej od 9 do 80 cali. Niezależnie czy jest to prezentacja PowerPoint, czy film HD, który chcesz obejrzeć w domu, SP- H03 zapewnia możliwie najlepszy obraz.

1 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej umożliwia wgranie bezpośrednio na projektor dokumentów, filmów, zdjęć i muzyki, dzięki czemu nasze prezentacje będą zawsze odtwarzane płynnie i szybko. Urządzenie obsługuje również pamięć zewnętrzną i posiada gniazdo na karty MicroSD oraz port USB. Sprzęt do prezentacji nie musi już mieć dużych rozmiarów!

SP-H03 wyposażony został w szereg złączy, maksymalizujących efektywność wykorzystania urządzenia. Dzięki temu, możemy podłączyć nasz projektor do netbooka, kamery, aparatu cyfrowego czy smartphone’a uzyskując doskonały obraz zawsze wtedy, gdy go potrzebujemy.

Rynek małych projektorów rośnie wraz z postępowaniem procesu globalizacji i nowymi wyzwaniami, jakie stoją przed pracownikami korporacji, którzy podróżują więcej i częściej niż kiedykolwiek. SP-H03 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy są w ciągłym ruchu i nie chcą zaprzątać sobie głowy kablami, podłączaniem nowego sprzętu oraz problemami z łącznością. Dla pracowników mobilnych, sprzedawców, a nawet studentów, SP-H03 oferuje najprostsze rozwiązania: wystarczy włączyć projektor, połączyć go z kartą pamięci lub komputerem i zacząć prezentację.

Cena i dostępność:

Urządzenie w cenie detalicznej 1199 zł pojawi się w sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia 2010.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej