Strona główna / Na czasie / Mobilne Allegro z telefonami Nokia
wtorek 17 sierpień 2010 | erka
Mobilne Allegro z telefonami Nokia
Serwis  Allegro udostępnił w Ovi Sklepie bezpłatną aplikację, dzięki której można z łatwością sprzedawać i kupować produkty na internetowych aukcjach. Aplikację będą mogli pobrać użytkownicy aż 57 modeli telefonów Nokia.

Jest to kolejna propozycja serwisu, który firma Nokia oferuje swoim użytkownikom poprzez Ovi Sklep. Aplikacja Allegro dostarcza wszystkie funkcje najpopularniejszej w Polsce platformy handlowej. Użytkownicy będą mogli obserwować aukcje, licytować i wystawiać produkty na  Allegro za pomocą telefonu komórkowego. Informacja ta ucieszy na pewno wszystkich, którzy prowadzą mobilny styl życia, a nie chcą przegapić dobrej oferty. Dzięki aplikacji nie będą musieli czekać na zakończenie aukcji przed monitorem domowego komputera. Teraz w dowolnym miejscu mogą obserwować aukcje na ekranie swojego telefonu i w wybranym przez siebie momencie podbić cenę licytowanego przedmiotu. Aplikacja oferuje także korzystanie z funkcji „kup teraz”.

 Aplikacja Allegro pozwala także w łatwy sposób zamieszczać własne oferty sprzedaży. Za pomocą telefonu można zrobić zdjęcie przedmiotu, wystawianego na aukcji i w następnym ruchu umieścić je wraz z opisem na platformie Allegro.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej