Strona główna / Na czasie / Jak ożywić swój biznes
wtorek 31 sierpień 2010 | Cezary Tchorek-Helm
Jak ożywić swój biznes
W życiu naszej firmy jest pewien problem z kolorami. Notebooki, myszy, kamerki czy torby, w których przemieszczają się nasze komputery są do siebie podobne. Niezależnie od jakości, marki oraz producenta z dalszej odległości trudno odróżnić co mamy, kim jesteśmy i jaki trend w technologii wyznajemy. Radę na to ma firma Canyon, który wymyśliła jak ożywić narzędzia biznesowe i dać trochę radości szarościom naszego biznesu. Ta rada to „Graffiti”.
Tagi: firma, it, biznes, canyon,

Codziennie widzimy pracujących na narzędziach różnych technologii. Niezależnie od tego czy jest to stacja robocza Lenovo czy designerski laptop, z dalszej odległości wszystko robi się podobne. Dominuje szarość i w zasadzie wszelkie różnice sprowadzają się do marki uwidocznionej na klapie notebooka.

Ponieważ producenci dostarczają różne linie produktowe zawierające technikę ukrytą głęboko pod pokrywami laptopów czy wewnątrz urządzeń dodatkowych jak myszy, kamerki czy słuchawki, trudno cieszyć oczy widokiem maszyn. A przecież inne gałęzie techniki czerpią garściami z kolorystyki i wzornictwa odwołującego się do radości obcowania i zmysłów wręcz.

Cieszy więc pomysł firmy Canyon, która wprowadziła linię Graffiti do swoich czterech linii produktowych. Oprócz myszy, kamerek internetowych, słuchawek i futerałów na notebooki mnie najbardziej przypadł do gustu pomysł toreb komputerowych ozdobionych różnymi koncepcjami graficznymi graffiti właśnie. Do tego Canyon proponuje naklejki na klapy notebooków, które można łatwo usunąć nie zostawiając kleju na pokrywie.

Okazuje się, ze graffiti to cała feeria różnic i podgatunków wewnątrz ruchu plastycznego wywodzonego z prymitywnych malowideł naskalnych oraz rzymskich skreczów. Trochę szaleństwa i wolności bardzo pomoże naszym szarym i policzonym biznesom.

Szczególnie, że jesień jakoś w tym roku szybka i bezwzględna idzie...

Ważne kolory w biznesie 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej