środa 08 wrzesień 2010 | E2H

Nowe promocje telefonii VoIP

FreecoNet Tlenofon wprowadził kolejne promocje dla swoich klientów. W ofercie, skierowanej zarówno do obecnych i nowych użytkowników dostępny jest profesjonalny sprzęt VoIP, darmowe doładowania konta oraz możliwość bezpłatnego testowania usług.

Obecnie FreecoNet proponuje dwie promocje. Telefon Gigaset A580IP i bramka VoIP Cisco PAP2T są dostępne - po obniżonych cenach i z doładowaniem konta od 200 do 300 minut na rozmowy - w ramach oferty „Zestawy promocyjne”. Urządzenia te cieszą się ogromną popularnością na rynku telefonii internetowej. Ich zaletą jest łatwa konfiguracja oraz prosta obsługa. Dodatkowo umożliwiają one prowadzenie rozmów równoległych (Cisco PAP2T), a dzięki nowoczesnym technologiom ECO DECT (Gigaset A580IP) zużywają nawet do 60 proc. mniej energii niż inne bezprzewodowe telefony Siemens.

W drugiej ofercie - "Zestaw eBiuro" - do każdego zakupionego modelu telefonu IP Yealink SIP-T22P z obsługą HD Voice, użytkownik otrzymuje od FreecoNet aż 3-miesięczny bezpłatny dostęp do usługi Wirtualny Faks. Telefon łączy w sobie modny i elegancki wygląd z licznymi profesjonalnymi aplikacjami telefonicznymi, dzięki czemu idealnie sprawdza się w przedsiębiorstwach, dla których liczy się wygoda, nowoczesność i prestiż. Adresatem promocji są głównie mikro i małe przedsiębiorstwa, które chcą za rozsądną cenę przejść na telefonię internetową i zacząć korzystać z oferowanych usług dodanych.

HD Voice: młodszy brat HDTV