Strona główna / Na czasie / Nowy netbook Lenovo
wtorek 26 październik 2010 | Serwis prasowy/Lenovo
Nowy netbook Lenovo
Do sprzedaży wchodzi model Lenovo IdeaPad S10-3s. Nowe rozwiązania technologiczne zabudowano w atrakcyjnej formie. Kolory oraz wymiary współgrają z funkcjonalnościami netbooka Lenovo…
Tagi: lenovo, netbook,


  • Doskonały dźwięk zapewniają głośniki stereo oraz technologia Dolby Headphone. Aplikacja Direct Share pozwala szybko i bezproblemowo zsynchronizować pliki z innym komputerem bez konieczności połączenia z siecią. Funkcja Quick Start 2.0 zapewnia dostęp do wszelkich aplikacji i Internetu w ciągu kliku sekund, bez konieczności ładowania całego systemu operacyjnego. Dzięki nowoczesnej technologii VeriFace netbook rozpoznaje twarz swojego właściciela i pozwala mu na bezpieczne zalogowanie do systemu. Komputer wyposażono także w funkcję APS (Active Protection System), która niczym poduszka powietrzna ochroni dysk twardy w razie upadku sprzętu.  

Netbooki Lenovo IdeaPad S10-3s kryją w swoim wnętrzu procesory Intel Atom N475, 250 GB dysk twardy oraz system Windows 7 Starter. Posiadają wbudowaną kamerkę internetową i mikrofon, dzięki czemu idealnie nadają się do prowadzenia rozmów wideo. Nie zapomniano także o technologiach  łączności bezprzewodowej, takich jak WiFi czy Bluetooth. Ekran komputera ma powierzchnię 10.1-cala i jest energooszczędny.

  • Cena: ok. 1499 zł

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej